reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebiko 1 pro

Natqaaaaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2021
Postów
37
Witam
Czy może dziecku którejś z Was, pomogło na wzdęcia i problemy z trawieniem laktozy mleko bebiko 1 pro ? Obecnie synek pije bebilon duobiotik i o ile kupka książkowa to gazy i jakieś bóle brzuszka mu towarzyszą. Niestety delicol średnio pomaga, chociaż lepiej z nim jak bez.
z tego co widzę w tabeli skladnikow to laktozy mają tyle samo czyli po 7g... ale bebiko ma jakoś częściowo fermentowane. Któraś z mam się wypowie ?
 
reklama
Ja bym nie kombinowała.
Kolki są typowe dla rozwoju dziecka, wiec dodatkowo nie fundowalabym dziecku dodatkowych atrakcji.
 
Ja przy sporych problemach zaczęłam dawać dziecku HiPP Comfort właśnie na wzdęcia, kolki (dziecko miało wtedy ok 3-4tyg). Po kilku dniach było widać znaczącą poprawę, natomiast po jakiś 2 tyg od wprowadzenia tego mleka problemy z brzuszkiem w zasadzie minęły.
 
Do góry