reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Becikowe

Rozwiązania
0
Czy w momencie gdy bylam u lekarza w 22 tygodniu ciąży moge liczyć na becikowe? O ciąży dowiedzialam sie na wyjeździe od razu sie zarejestrowałam lecz jedyna wizyta wypadała na za dwa miesiące dzień przed umuwioną wizytą wrócilam do rodzinnego miasta. Jedyna dokumentacja jaką mam z wpisem o ciąży jest papier z karetki w momęcie gdy bylam w 13 tygodniu ciąży. Czy wezmą to pod uwagę? I czy przyznają mi tą zapomogę?

reklama
Rozwiązania
0
Czy w momencie gdy bylam u lekarza w 22 tygodniu ciąży moge liczyć na becikowe? O ciąży dowiedzialam sie na wyjeździe od razu sie zarejestrowałam lecz jedyna wizyta wypadała na za dwa miesiące dzień przed umuwioną wizytą wrócilam do rodzinnego miasta. Jedyna dokumentacja jaką mam z wpisem o ciąży jest papier z karetki w momęcie gdy bylam w 13 tygodniu ciąży. Czy wezmą to pod uwagę? I czy przyznają mi tą zapomogę?

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Z tego co wiem to do lekarza trzeba się zgłosić przed ukończeniem 10 tc. U Ciebie było już później, więc może być problem. Czy dobrze rozumiem, że na 1 wizycie u lekarza byłaś dopiero w 22 tc?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ale bez przesady.A gdzie badania prenatalne? Teraz powinnaś mieć połówkowe i chyba też już za późno na nie. Nie wiem czy to z Twojej strony niewiedza czy kompletny brak odpowiedzialności. Ale tak jak pisałam. Na becikowe raczej się nie załapiesz.

Rozwiązania
0
Raczej będzie problem ja też ostatnio składałam i lekarz wypisując mi zaswiadczenie mówił że to jest najważniejsze W karcie ciąży musi być 10 tc. Z podpisem lekarza

Rozwiązania
0
Niestety nie zdołałam się dostać wcześniej do lekarza niż 22 tc i nie mam tego badania zrobionego . nie z mojej winy starałam sie lecz sie nie udało

Aguu

Rozwiązania
5
Będzie bardzo ciężko. Chyba, że masz jakąś dobroduszną położną/lekarza. Ale wg dokumentacji nie należy Ci się. Po pierwsze pierwsza wizyta przed 10tc, ale też co najmniej jedna na trymestr.

reklama

Lu_cy

Rozwiązania
1
Niestety nie zdołałam się dostać wcześniej do lekarza niż 22 tc i nie mam tego badania zrobionego . nie z mojej winy starałam sie lecz sie nie udało
Przez 5 miesięcy nie dało się dotrzeć do lekarza? Ciężarne są przyjmowane poza kolejnością. Oby tylko z dzieckiem było wszystko w porządku..

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry