reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG - interpretacja wyniku

Gusia92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2020
Postów
198
Hej,
Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku, na badaniu są widełki, ale są dla mnie niejasne...Początek ostatniej miesiączki 02.09, owulacja 18.09, dziś 31 dzień cyklu. Testy ciążowe od wtorku były pozytywne, dziś byłam na badaniu poziomu bety. Licząc od dnia dnia ostatniej miesiączki, jest to 4+1, owulacja była dwa tyg temu, czy taki wynik jest ok? Nie łapie sie w widełki z laboratorium, a jak patrzyłam na ogólne widelki to wydaje się być ok. W poniedziałek powtórzę badanie. Potrzebuję chyba otuchy i potwierdzenia:) Z góry dziękuję:)
Screenshot_20201002-154429~3.png
 
reklama
W książce W oczekiwaniu na dziecko podane są następujące normy:
3 tydzień 5- 50
4 tydzień 5- 426
5 tydzień 19- 7340
6 tydzień 1080- 56600
7-8 tydzień 7650- 229000
9- 12 tydzień 25700 do 288000
czyli według tych norm, to jest 4-5 tydzień ciąży. Każde laboratorium ma inne widełki, dlatego jeśli będziesz powtarzać badanie, powinnaś je zrobić w tym samym miejscu.
 
reklama
reklama
Do góry