reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witaj 1lipca !
Zobaczmy czy faktycznie to okolice? Ja mieszkam w Szczyrku a Ty jesteś z ...? napisz coś więcej o sobie lub o was.
Pozdrawiam Madii.
 
Ja, a właściwie MY jesteśmy z Czechowic-Dziedzic. Od końca czerwca jestem szczęśliwą mamą Ani (częściowo widać ja na zdjęciu obok) :laugh: :laugh: :laugh:

Na co dzień siedzimy w domu, ale już od 1 stycznia zacznie się z nami bawić niania - Pani Maria.
Od najbliższej niedzieli zaczynamy kurs dla bobasów na basenie w B-B.
I jak tylko znajdę dość samozaparcia to postaram się w koncu wkleić na forum jakieś zdjęcia, bo jak widzicie przez całą ciążę i 5 m-cy po porodzie nie udało mi się nawet wkleić suwaczka.

Pozdrawiam i czekam na Wasze (choćby króciutkie) opisy.
 
Witam.Ja mieszkam w Kozach, choć (razem z Męzem) pochodze z Bielska.Jestesmy na etapie oczekiwania Malenstwa, termin mamy na poczatek lutego.Nie możemy się już doczekać,mam tylko nadzieje,że Dzidzia bedzie zdrowa. Pozdrawiam goraco:)
 
No ładnie, Kozy, Szczyrk i Czechowice,
Nie wiem jak Wy ale ja pracuję dzis ostatni dzionek i jak wynika z suwaczka będzie sie w Święta działo, może po Nowym Roczku będę mogła Wam ogłosic radosną wieść....
Ale to dopiero za jakis tydzień, dzis życzę zdrowych, zdrowych i rodzinnych Świąt!!!!
Niestety dzis znów leje więc pewnie nasze Święta nie będą białe, ale dobre i to ....
Po Świętach sie odezwę ...
pa,pa
 
Ja jestem z Ustronia. Termin mam na polowe marca...podobno ma byc synek,a co bedzie to sie okaze...
 
reklama
Do góry