reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Bernadka gratulacje przynajmniej bedziesz miała mniej sprzatania niz w wielkim domu.
Bredny dobrze że obserwuje i nie beczy bo u mnie to graniczy z cudem.
Wczoraj byłam na zabiegu usuniecia z głowy brodawki sam zabieg nie bolał gorzej jak przestało działać działac znieczulenie, noc nieprzespana dziś ciąg dalszy boli jak cholera a do tego sama z dziećmi dobrze ze mąż wraca dziś wcześniej bo idziemy na szczepienie ciekawe co to bedzie.
jutro ide znów do chirurga i zobacze czy ściągnie mi szwy mam 5więcej niż po porodach.
 
reklama
hey
Dobrze ze Brendy Ci sie nic nie stało-ales franca nic sie nie przyznała......
A unas paskudne wirusy...Natalka walczy z goraczka wczoraj miala 40,6....dzis juz ma 39 echhh ma czerwone gardło i cos w uszku sie zaczyna ale dostała antybiotyk ...a dzis zaczeła jeszcze kaszlec echhhh
 
Mery...faktycznie masz szwow a szwow :dry: ale bol minie predzej czy pozniej....tylko nie przesadzaj z tabletkami...
A Amelia...no obserwuje...choc po kilku minutach takiej obserwacji zaczyna sie...wiercenie, stekanie...i placz :tak:A Patce minely juz koleczki ? Bo moja mala juz prawie nie ma.

Bernadka co do tego domku, bardzo chetnie pomoge w urzadzaniu jakby co :-D:-D:-D:tak:
 
Bernadka domek masz sliczniutki.... no i wlasny... to najwazniejsze....
A Natalce duzo zdrowka zycze...
Brandy masz jakies zdolnosci dekoratorskie i sie nie przyznajesz ..... mnie czeka tez urzadzanie pokoiku Olka i naszej sypialni....
 
Witamy sie sobotnio :-) Amelka wlasnie pojadla, ale nic a nic spac nie chce...Lezy, patrzy i pokwikuje sobie...zapakowałam jej smoczek na chama do buzi:-D

Bernadka - żadna franca, wypraszam sobie...ewentualnie na sucz się zgodzę :-p:-D a chwalic sie nie ma czym... ale niegdzie indziej nie moglo to sie stac jak w Czechowicach :-)

Agusia - chetnie sluze pomoca przy urzadzaniu :tak: zreszta zastanawiam sie nad przekwalifikowaniem zawodowym :-)
 
Brendy jak najbardziej hihi bo Natali bedziemy nowy pokoj robic :) a tak to w sumie całe wyposarzenie mamy
Agusiaaa dzieki :)

Natalka juz lepiej:-) jak dobrze pojdzie to w poniedziałek pojdzie juz do przedszkola-ale az ty pania tam wspołczoje boim tak naprzezywam ze beda miec hihih
 
No niestety Patce nie przeszły kolki w dzien jest spoko śpi lepiej i spokojniej niż w nocy. Jak zbliża się 21 zaczyna się koszmar wczoraj po czopku przepisanym przez lekarke na uspokojenie walczyła z nami do 23 wkońcu zasnęła ale spała strasznie niespokojnie i do 6 oczywiście z przerwami na jedzenie i 2 razy na zrobienie kupy. Normalnie Natka dłużej śpi od 21 do 7.30.
Byłyśmy na szczepieniu w czwartek 2 kłucia płakała jak diabli a póxniej spała 4 godz. Natka miała bilans lekarka wys.luchala jakieś szmery w sercu wiec idziemy 8 paźdz do kardiologa i jeszcze laryngolog bo niewiadomo czy nie ma 3 migdała przez całe 2 lata nie zaliczyła tylu wizyt co teraz mam nadzieje ze nic nie wyjdzie na tych badaniach.
Patka załapała katar ode mnie bo coś mnie zbiera. Głowa dalej boli szwy ciagna w srode mam iść na wyciągnięcie dobija mnie to że moge spać tylko na jednym boku bo później wszystko mnie boli.
Pozd
 
A tu znowu taka cisza jak makiem zasiał....

Brandy... powiedz mi kochana jaki kolor pasuje do bordowych scian.... tzn dwie sciany maja byc bordowe... i nie wiem co dalej... jakie meble do tego.... jasne czy ciemne.... jakie panele.... juz sama nie wiem... a tak wogole to chodzi mi o sypialnie...

Mery.... kochaniutka duzo cierpliwosci ci zycze... mam nadzieje,ze te kolki szybko mina... bedzie dobrze...
Olek tej nocy tez mnie wykonczyl... budzil sie chyba z siedem razy i wolal zeby go przykryc... a to znowu ze chce piciu... padam... dobrze, ze chociaz w weekend dal nam pospac... w sobote do 9;30 a w niedziele do 9 tej...
Zauwazylam, ze jak ma taki dzien z wieksza ilosci atrakcji, szczegolnie wieczorkiem... to potem nocka wyglada fatalnie... moze dzis bedzie ok...
Teraz siedzi tu kolo mnie i stara sie cos poklikac... pewnie chce wam caluski przeslac...
 
reklama
Hey jestem tu nowa!!!Mieszkam w okolicy Bielska!!!Mam nadzieje ze moge dolaczyc do dyskusji
!!!Pozdrawiam!!!


Jasne witamy u nas:tak::-D
Brandy-jak tam ropuch,debil.idiota....itd itp..... odzywa sie wogole??
Mery-napewno ci teraz ciezko ale jeszcze pare tygodni a napewno bedzie lepiej..a co lekarka na to mowi??


My dostalismy zaproszenie na slub na 22 listopada wesele 2-u dniowe wiec bedziemy sie bawic hihi
a 12 pazdziernika czekaja mnie chrzciny na ktorych bede chrzestna małego Olusa;-):-)

dziesiaj sie dowiedzialam ze moja Natka to mala rzadzicielka i o ile pani sie słucha to chce ustawiac dzieci hihi i odziwo jej sie udaje:szok:

buziaki dla was dziewczynki
 
Do góry