reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Stopa30 bardzo chętnie wybiorę się na spacer. Niech tylko trochę się ociepli. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie znoszę zimy. Czekam z utęsknieniem na wiosnę i lato.
 
reklama
Dobry wieczór:-),
AGUSIAAA pewnie królują imiona bohaterów kreskówek i najbliższych przyjaciół:-p. W takim razie czekamy na wieści o płci Fasolki:tak:.
Jo-anna coś za coś:sorry:.
Hanna31, choć jest Tłusty Czwartek to jeszcze ani jednego pączka nie zjadłam, ponieważ jakoś smaku nie mam:-(. Powinno samo ustąpić, więc poczekamy i zobaczymy, jak się "akcja" rozwinie:sorry:. A "dawca plemników" pewnie przy maminej spódnicy siedzi i tak mu dobrze; tak, jak piszesz - jakoś za nim nie tęsknie, a tłumaczenie mu, że Klusek do Dziadka zacznie mówić "tato", że traci jeden z piękniejszych okresów życia malucha, że kontakt z dzieckiem umacnia więź z dzieckiem zrobiło się nudne:no:.
Stopa30, a no prawa mieszkasz niedaleko miejsca mojej pracy - zawsze to coś:-p.
Beata79 to brać się to tej przyjemnej pracy i brzuszek gotowy;-). Od znajomej synuś zaczął chodzić, jak miał 9,5 m-ca, więc pomyśl, co ona przeżywała, a kaskader to był z niego pierwsza klasa:-p.
Basiek19810 oby wszystko się pięknie zagoiło, a Matek tego nie pamiętał:tak:.
Wiktor dziś za specjalnie humoru do brojenia nie miał; nawet obiad dziś tylko podziubał, co się jeszcze u niego nie zdarzyło:-(. Pewnie górne dwójki dają o sobie znać:baffled:.
Pozdrawiam:-D.
 
:-Dna razie nie ma szans na brzuszek....mamy troje rozrabiaków....kilka lat musi minąć ...no i dom trzeba rozbudować....ale tak za pięć lat to napewno postaramy się o jeszcze jednego skraba:-)

Ale za to dziś w nocy moja znajoma urodziła ....mają malutką Julcie:-)
 
hej ja wczoraj przezyłam szok jak mojego mateusza podczas zabawu zapytałam gdzie robi sie si a on podbieg do ubikacji i zaczal pukac.na probe sciagłam mu pampersa no i sikał do nocnika a tak sie cieszyl zrobił to jeszcze puzniej z 3 razy bo zostawiłam go bez paperosa.znowu cos nowego.noc równiez sukces bez picia jedna pobudka na niunka SUPER.andzia miała wczoraj trudne wyzwanie w przedszkolu bo było ich 6 i w tym jedna ona a tak to chłopcy.dała sobie rady.acha nowa piosenke o murzynku bambo znamy juz na pamiec. co do tematu brzuszków to nie zarzekam sie ale oby dwie ciąze dały mi czadu(andzia zatrucie ciazowe,matek cukrzca)wiec narazie pasuje i wole patrzec na przyjaciólke,która jeszcze ino do kwietnia.a puzniej wielka moja rola chrzesnej
 
No Basia zaszalałaś z tymi suwaczkami fajne.
Jak tam plany dziewczynki na ostatki u mnie zapowiada sie ciekawie zjazd rodzinki tak więc picie murowane. Dziewczyny śpią teraz więc mam chwilke żeby zajzec i spadam cos szykować na wieczór.
Miłej soboty życzę
 
Pomóżcie jak się wkłada więcej niż jeden suwaczek...bo kombinuję i nic mi nie wychodzi-a zielona jestem w tym temacie więc proszę tak po kolei(jak do maluszka):-)
 
hej beata mi to robił informatyk bo miałam awarie kompa i przy okazji ale z tego co podglądłam to on to jedno i drugie tak samo robił.weszedl na strone suwaczki pl wybrałam wzory dodałam zdjecie a on to jakoś póżniej wklejał.przepraszam wiecej niepomoge
 
Witajcie zimowo niedzielnie;-)
Basiek gratulujemy sukcesu nocnikowego :-)
Beatka wklejasz kody jeden pod drugim oddzielone oczywiście enterem Muszę powiedzieć że podziwiam trójeczka i jeszcze czwarte w planie:tak: U nas planowo dwójka czyli plan wykonany;-) Co do chodzenia Jaś zaczął chodzić na przełomie 10/11mca Ewa wcześniej jak miała 10 m-cy śmigała, większość dzieci zaczyna samodzielnie chodzić przed skończeniem roczku.
Mery jak imprezka?
Dorcia a jak w pracy atmosfera już oczyszczona?
Ja za chwilę zmykam na sanki z dziećmi ale będą miały frajdę.Miłej niedzieli życzę:tak:
 
reklama
hanna31 bardzo dziękuję za pomoc...mam jeszcze jedno pytanko:jak wstawić do każdego suwaczka inne zdjęcie...bo jak próbuję to przy wstawianiu drugiego kasuje mi pierwsze zdjęcie :-)

U nas dziś cisza...żadnych sanek...nasza najstarsza córka ma bakteryjne zapalenie górnych dróg oddechowych i już 4dzień jest na antybiotyku.

A Pawełkowi w nocy wyszedł kolejny ząbek -mamy już 7ząbków...

Jak spędzacie walentynki?
 
Do góry