reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam
no i unas masakra Patka już ma dzisiaj wolne od przedszkola bo chora w nocy tak mi się zaczęła dusić ze nie wiedziałam co robić nie mogła złapać tchu tak jakby jej coś w krtani siedziało uspokoiła sie dopiero po długiej inhalacji ale miałam już do szpitala jechać tak się przeraziłam. Jadę dzisiaj do lekarza więc zobaczę co mi powie na to Szkoda bo znowu jak będzie mieć przerwę w przedszkolu to nie będzie chciała iść Natalia też nie chciała iść dzisiaj bo ona też chora oj uroki
 
reklama
Witajcie kochane
Witam nowe mamusie:-)
Mery biedna Patusia:-(, pewnie sie strachu najadlas strasznie:-(. Oby szybko wyzdrowiała.
U nas przedszkole również rozpoczęte. Poranki są ciężkie bo Dominik nie bardzo chce iść, ale po wymienieniu tysiąca argumentów, że przedszkole jest fajne, jakoś daje się przekonać. Mąż go wozi, także mi na sercu lepiej:tak:. Przy pożegnaniu w przedszkolu oczywiście są łzy:zawstydzona/y:. My uczęszczamy do przedszkola 25 na Widoku...
Mam jeszcze do Was prośbę, jakbyście mogły na nas zagłosować:-)
KONKURS Mama i ja na wakacjach
POZDRAWIAMYYYY:-):tak::-D
 
Witam a U nas na forum znowu zamarło. Patka od czwartku chodzi spowrotem do przedszkola ale płakała i w czwartek i w piątek, dopiero dzisiaj nie płakała bo obiecała że nie będzie minkę miała nie za szczęśliwą ale poszła pani przytuliła i usmiech był może też to było na plus że nikt nie płakał dzisiaj z maluszków.
Co do ktrani to fajnie jej przeszło teraz ma etap mokrego kaszlu wiec spoko i znowu uratował nas inhalator super sprawa.
Weekend mieliśmy imprezowy i dzisiaj umieram ale już jest lepiej żołądek wrócił na swoje miejsce a i w głowie się uspokoiło, jeszcze 3 godzinki i do domku .
 
Witam wszystkie mamusie z Bielska i te moje sąsiadeczki z okolic lotniska, może kiedys umówimy się na jakąś kaweczkę i ploteczki??? Dziewczynki mam pytanie, chodzi mi o dobrego ginekologa w bielsku, takiego od problemów z zajściem w ciąże i chorobami kobiecymi. Żeby nie byl jakoś chorendalnie drogi a kompetentny...mam kilku dobrych lekarzy ale zależy mi na waszej opini:))pozdrawiam cieplutko:))
 
Witam Was drogie Panie :) Ja również jestem z okolic lotniska (Wapienica, obecnie Piastowska) :)
Agniesia84 polecam Ci dr Dariusza Gaszka. Prowadził mi całą ciążę, a podczas porodu okazalo sie, że mnie również zszywał (nacięte krocze), bo miał akurat dyżur :). Jest bardzo dokładny i kompetentny. Ma swój gabinet na ulicy Cechowej i pracuje w Szpitalu Wojewódzkim. Wizyta u niego kosztuje 80zł.
 
Witajcie:-). Ja w Bielsku nie mogę polecić nikogo, bo nie ma nikogo godnego polecenia( jak dla mnie). Od 7 lat jezdze do ginekologa do Oswiecimia. Doktor Jerzy Tylnicki. Jak dla mnie to najlepszy lekarz na swiecie. Tylko terminy sa takie z 3 miesiace do przodu. Jade 18 pazdziernika do niego, jakby ktoraś chciala to moge zabrac, gdyz mam zamowione dwa miejsca...
 
Dzięki dziewczyny...
Pyrchatka ja znam bardzo dobrze doktora Tylnickiego od lat, to on prowadził moją pierwszą i szczęśliwą ciąże, ja ogólnie to pochodzę z Oświęcimia ale od 7 lat mieszka m w bielsku:))) Jest superowym ginekologiem, może faktycznie pójdę do niego, moja mam tez od lat jest jego pacjentką i jest bardzo zadowolona....dziękuje za odpowiedzi, piszcie dziewczynko kogo jeszcze możeci polecić, generalnie od lat cierpię na endometriozę do tego w tym roku zaszłam w ciążę, szczęście nie trwało długo, bo okazało się,że fasolce przestało bić serduszko i musialam mieć zabieg;((((( od 4 miesięcy próbowaliśmy na nowo starać się o maleństwo,ale niestety nici z tego, do tego okazało się,że mam bezowulacyjne cykle trwające średnio 50 dni i tylko dlatego mam okres, bo wywołuję luteiną...teraz muszę brać hormony na uregulowanie cyklu, powrót owulacji i wchłonięcie się torbieli....ale się rozpisałam...ale musiałam się wyrzalić:****buziaki i pozdrawiam
 
Witaj Agnieszko:)
Głowa do góry:)Ja osobiście polecam naprotechnologie, moja najbliższa przyjaciółka też ma endometrioze, okazało się ze do tego ma jakąś chorobę immunologiczna. Skierowałam ja do znajomego lekarza ze Skoczowa który się zajmuje tą metoda..po 3 miesiacach badan okazało się ze jej organizm wytwarza przeciwciała jak zje coś z jajkiem kurzym...odstawiła ten składnik z pokarmu i co...PO 6 LATACH STARAN jest w CIAZY!!! polecam bardzo:) Podobno w BB tez jest jakis lekarz który leczy tą metodą, koszt leczenia moja koleżankę wynosił ok 1,500zł...z czego 1,000 na szczegółowe badania...ale warto było:)
 
reklama
Do góry