reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Dziewczyny, które miały zaplanowaną cesarkę chciałam się zapytać jak lekarze ( szczególnie esculap) umawiali się z wami na termin porodu? opinie są różne, ale wiem, że najczęściej robi się to w okolicach 38 tygodnia, jak było u was?
 
witajcie:-)

daaissy82 ja z Eskulapa moge polecic doktora Biernackiego. Rodziłam u niego dwa razy i bylam bardzo zadowolona. Co do cesarki to pamietam, ze umawiaja na termin dwa tygodnie przed terminem z OM. Najlepiej jak sobie zadzwonisz to Ci wszystko powiedza.
A co tu taka ciszaaaaaaaaaaa:szok::szok::szok:
 
Hej czy to na pewno jesień,jeżeli tak to piękna złota jesień.Ta jesień jest piękniejsza niż lato nie wiem jak to jest możliwe,ale cuda się zdarzają.:confused:U nas ogólnie ok.Angelika nadal ma humorki co do szkoły najgorsze są poniedziałki no i piątki(w piatek ją główka boli i paluszek).W szkole maja tyle zajęc przedstawienia,teatrzyki kina baseny,tak że się dziwie jej że nie chce chodzić:szok:.Mati jak chłopcysko broi ile fabryka dała.Klnie jak szewc:baffled:,wszystko chyta gdzie co usłyszy,tak że musimy bardzo pilonować co mówimy.Za dwa tygodnie ma 3latka,ale ten czas leci.
A co wy już tak przestałyście pisać?A mamy założycielki naszego forum gdzie się podziewaja w zeszłym roku o tej porze ugadywałyśmy się na spotkanie a teraz cisza jak makiem zasiał.HALLO
Pozdrawiam wszystkich pa:-)
 
No tu już chyba nikt nie zagląda. U nas spoko dziewczynki chodzą do przedszkola zadowolone i chętne>Patka łotrzy ale standard, ja w sklepie a po pracy do domu i tak dzień za dniem leci i już święta tuż tuż
No a spotkanie chętnie bo i tak mam obiecane dziecią Kidsland wiec może jakeś odświeżenie znajomości?
 
Witajcie:-)
my od niedzieli jestesmy z Olą w szpitalu...mała złapała jakiegos rotawirusa. Takze słaba jest jak cholera, waga leci w dół, kroplówki dostaje... A tu zamiast sie zbierać bo w styczniu mamy tą operacje zamkniecia podniebienia to Ola jakos tak leniwie dochodzi do siebie. No ale miejmy nadzieję, że jak najszybciej nas wypuszczą i wrócimy do domku.
Dziewczynki kochane nieee mozemy dopuścić do tego by nasze forum upadło:-(, nie chce tracić z Wami kontaktu:-(
 
Prychatka to faktycznie pech że mała sie teraz rozłożyła oby szybko z tego wyszłą a te rotawirusy paskuda Natalia jak łapnie to spoko znosi ale Patka tragedia długo ją trzyma i wogóle :crazy:no ale nam udawało sie zawsze bez szpitala obejsc ale takie maleństwo to naprawdę cięzko, trzymam kciuki zeby was wypisali szybko zdrowych i żeby was nie apło albo Dominika
 
reklama
:-)
od czwartku jesteśmy w domku:happy:
oczywiscie nie obeszlo sie bez tego, ze chwycilo to dziadostwo mnie, męża, Domisia, rodziców i teściów:tak::tak:, wiec mielismy wesolo :-D.
NIE MILCZYMY!! PISZEMY!!:-D
 
Do góry