reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bio Gaja do tych co uzywali

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Witam. Polozna polecila mi bio gaje bo mala ma problem brzuszkowy. Wczesniej pare dni sab simplex stosowalismy. Wczoraj byl jakis kryzys wiec dostala i bio gaje i sab simplex dwa razy. Moje pytanie. Zaleca sie 5 kropli na dzien. Ale jak to zeobic jak te krople takie tluste ze zostaja na lyzeczce, wiadomo nie cale ale lyzeczka jest tlusta lub zostaje na spodzie pozniej jak sie zbierze do kuoy to troche tego jest. nawet jak dodam swoje mleko. Dzis postanowilam dac wiecej kropelek skoro coa sie ostaje i na ustach i na lyzeczce. Dalam 6 plus 1 prosto do buzi mi sie udalo. Dalam je pod koniec karmienia bo wczesniej mala bardzo plakala. I ulalo jej sie pozniej. Dodalam jeszcze w krople. Czyli razem z 9. Wiec moje pytanie brzmi czy to nie bedzie za duzo? Bo albo wywalila to w ulaniu albo cos sie z dawki ostalo i tak na lyzeczce. Czy ktos stosowal wyzsza dawke niz zalecana? A te dziewczyny ktore dawaly ttlko 5 kropelek i cos wam zostawalo na lyzeczce to widzialyscie poprawe i nie trzeba wcale dawax wiecej kropel? Moja mala jutro konczy miesiac.
 
reklama
Moim zdaniem nie zwiększaj. Na łyżeczkę najpierw daj troche mleka, a potem krople. Jak raz na jakiś czas uleje te krople to sie nic nie stanie.
 
Witaj. Bio Gaja to priobiotyk. Myślę, że nie trzeba zwiększać. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia nie sprawdziły mi się były bardzo tłuste i niestety zwiekszaly kolki. Potem zaczęłam dawać acidolac baby i stosuje do dziś i do jednego i do drugiego ale w saszetkach. Czy pomogło to na kolki. Jeżeli chodzi o córkę to nic mi nie pomogło tylko czas, a miałam tysiąc różnych specyfików łącznie z sab simplex. Do synka już żadnych cud specyfików nie kupowałam tylko włączyłam okap i nosiłam, nosiłam, nosiłam☺ przeszło w tym czasie co u córki ze wszystkimi specyfikami
 
No my probujemy wszystkiego suszarka smoczek odkurzacz. Dzia jest o niebo lepiej z tego co widze. Wczoeaj po kazdym karmieniu plakala dzis nie. I zastanawiam sie co jej pomoglo czy bio gaja czy sab
 
No my probujemy wszystkiego suszarka smoczek odkurzacz. Dzia jest o niebo lepiej z tego co widze. Wczoeaj po kazdym karmieniu plakala dzis nie. I zastanawiam sie co jej pomoglo czy bio gaja czy sab
Życzę żeby coś pomogło. Bo u mnie nic a też chwytalam się wszystkiego. I nie mogłam patrzeć jak moje dziecko tak sie męczy. 3 miesiące minęły i jak ręką odjal kolki się skończyły. Wiem, że dużo osób chwali sab simplex i u nich działają. Ja ogólnie nie mogłam podawać wszystkiego co tłuste bo nasilalo kolki to samo było z d3
 
reklama
Na łyżeczkę najpierw mleko i na to dopiero probiotyk.
Nie zwiększaj dawki. Tam są miliony dobroczynnych bakreri i serio nie potrzeba ich więcej bo od nadmiaru też ją będzie bolał brzuch. Ja swojej daje mniej bo po 2 krople.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Do góry