reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama

Załączniki

  • 332F6F88-220B-481A-89B4-5ECD932A05BA.jpeg
    332F6F88-220B-481A-89B4-5ECD932A05BA.jpeg
    595,9 KB · Wyświetleń: 208
Bo się doszukuje ciąży tam, gdzie jej nie ma. Miesiączki nie ma już jakieś 2 tygodnie. W międzyczasie miała plamienie. I zamiast zrobić betę i iść do ginekologa, to myśli, że jak rozbierze test to będzie w ciąży.
Bo mam akurat czas wymyślać sobie ciąże, weź się zastanów co ty piszesz kobieto... Wysyłam zdjęcie rozebranego bo nie jestem pewna czy zdjęcie odrazu po zrobieniu będzie widoczna kreska
A co ma rozebranie testu po czasie oczywiście do wymyślania sobie ciąży 🤣😅
 
Bo mam akurat czas wymyślać sobie ciąże, weź się zastanów co ty piszesz kobieto... Wysyłam zdjęcie rozebranego bo nie jestem pewna czy zdjęcie odrazu po zrobieniu będzie widoczna kreska
A co ma rozebranie testu po czasie oczywiście do wymyślania sobie ciąży 🤣😅
Bo kresek nie odczytuje się po czasie?

Na koniec maja pisałaś, że okres spóźnia ci się ok tygodnia i że miałaś jakieś plamienie. Potem, kolejny post. Testy pozytywne, potem negatywne (być może biochemiczna, albo fabryczne). Ogarnij się! Idź na betę, zamiast tracić kasę na testy. A potem bez względu na wynik do ginekologa. Po takim czasie test miałby już dwie grube krechy.
 
Bo mam akurat czas wymyślać sobie ciąże, weź się zastanów co ty piszesz kobieto... Wysyłam zdjęcie rozebranego bo nie jestem pewna czy zdjęcie odrazu po zrobieniu będzie widoczna kreska
A co ma rozebranie testu po czasie oczywiście do wymyślania sobie ciąży 🤣😅
Uspokój emocje trochę .
testy na nic nie wskazują .
Bawienie się w rozbieranie dla mnie przynajmniej - nienormalne . Zrob betę i będziesz wiedzieć . Zastanówcie się czasem zanim zadajecie takie pytania czy coś widac na testach czy nie . Nie zawsze otrzymasz taka odpowiedz jakiej byś chciała .
 
reklama
Do góry