reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Emka,czyli jednak dobrze przeczuwałas z tym krążkiem. Ale teraz przynajmniej w szpitalu wszystko sprawdzą i będziesz spokojniejsza
 
reklama
Ziemniaczek nie moglam sie.powstrzymac od.usmiechu ;-) nie wiem.jak u Was,ale u mnie jak.w Lidlu jest cos fajnego to jest szturm na drzwi o 8 i to,ze kobieta w ciazy to nic nie pomoze. Stratuja Cie ludzie ;-). Haha raz moj tata emeryt,a wiec czasowy poszedl o 8 po pilki te takie duze do siedzenia,bo Go prosilam. Pozniej powiedzial,zebym Go wiecej nie wysylala,bo chce jeszcze pozyc :p.
 
Mmm
Właśnie czytam twoja wiadomość z moim facetem i się śmiejemy że aż nam brzuchy bolą bo u nas to samo jest. Kiedyś szliśmy kupić piersi z kurczaka po 10 zł za kg a chcieliśmy 15 kg bo mój ćwiczy na siłowni i tylko te piersi je to o przed 7 już stali ludzie a jak otwierali sklep to jak bydło weszli do sklepu. Mój bierze te filety a babka mu z rąk zaczęła wyrywać. Zostawilismy to i wyszliśmy a na następny dzień poszliśmy i wtedy kupiliśmy.
Też też poszliśmy do lidla na zakupy i patrzymy a tam babki rzuciły się na wszystkie kurtki wzięły je wszystkie jakie były i położyły na podłogę żeby nikt ich nie wziął i zaczęły przymierzac te nie dobre odkladaly spowrotem
U nas tez pompa. Ja nie należę do tych ludzi
Wolę wyjść i się nie denerwować
 
Asiek ja nie widzę u siebie tego suwaczka
Ja próbowałam go ustawić i nie mogłam ale widzę że on jest skoro ty go widzisz.
Napisz mi proszę co u mnie pisze
 
Ziemniaczek teraz go już nie widać a wcześniej pisało że jesteś w 30 tyg ciąży.A co do Lidia mój nawet nie chce słyszeć hasła Lidl raz go tylko wysłałam po buty dla młodych :)
 
Na górze po prawej stronie gdzie pisze twoje imię NIK naciskasz i wchodzisz tam a później wchodzisz na sygnatura i tyle ale u mnie nie działa raz jest raz nie ma i ja tego nie widzę
 
Ziemniaczek,ale zeby nie bylo..nic przeciwko.Lidlowi nie mam,lubie owoce stamtad,bazyliebw doniczce i czasami mozna cos dostac.fajnego. Tylko nerwow.nie.mam do tego.wyscigu..maz mowi,ze On pozniej widuje na rynku u nas jak sprzedaja buty,klucze te majsterkowe, termoaktywne koszulki itp. wlasnie z Lidla. Chcesz sobie kupic czlowieku, a jak nie pojdziesz w sklepie na 8 to pozniej albo nie ma albo majtki w ziemniakach...no i tak.
To nie dotyczy szyjki,wiec nie kontynuuje,bo jeszcze mnie ktos oskarzy o spamowanie ;-)
 
reklama
mmm777 u nas w Lidlach podobnie. W naszym stanie to aż strach się bać iść, więc ja nawet nie myśle o tym co tam mają. Co innego z biedronką, bo już mniej więcej wiem gdzie wykładają towar dzień wcześniej przed zamknięciem i wtedy wysyłam męża.
 
Do góry