reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Yvonne,No ja rez slyszalam o tych infekcjach i tez mnie to zniecheca. Plus ta zgaga i ociezalosc...moj tez jednak zaczal sie bac,ze jak dziecko tak nisko,to w glowe je pacnie...:p no wiec schody. Ale mam krotkie w domu ;-) a dlaczego nie mozesz herbaty z lisci malin?jakies sa przeciwwskazania?
Kurcze ja mam nadzieje,ze Ci przeuprzejmi ludzie dzisiaj mieli racje,bo zjadlam malo co,ale znowu to odbija mi sie na wymioty i nieciekawie sie czuje. Chyba musze zaczac szukac tematu "bolaczki w koncowce ciazy". Bo szyjka juz nie przeszkadza,ze krotka,ale narzekactwo na wszystko inne sie wlaczylo.
 
reklama
Nie mogę herbatki, bo nie mogę pobudzać macicy po cięciu zadnymi specyfikami!
Ja ci powiem, tez mam mega zgagi w tej ciąży, juz nie daje rady - tak mnie pali, ale ja mam ciagle wysoko brzuch wiec on mi tam wszystko uciska, a u Ciebie niby sie obniżył to skąd te zgagi??
Wiesz co mówią, ze im silniejsze zgagi w ciąży tym więcej włosków bedzie miał dzidziuś [emoji12] u mnie sie to średnio sprawdziło za pierwszym razem, tez miałam zgagi choć nie aż tak silne i częste jak teraz a córka miała włosów tyle co przeciętne niemowlę, za to teraz ma prawdziwa burze loków na głowie [emoji3]



Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Dziewczyny zycze Wam by porod odbyl sie tak jakbyscie chcialy;)

Mmm777 dobrze ze skonsultowalas sie z lekarzem , teraz miejmy najdzieje niebedzie gorzej i jakos dotrwasz do porodu;)
 
A ty bierzesz jeszcze jakieś leki? Ja dzisiaj odstawiłam magnez i luteinę, która brałam tylko 1x1! W pierwszej ciąży 6 dni po odstawieniu leków nastąpił poród, ale wtedy brałam Fenoterol, wiec to było dla organizmu bardziej odczuwalne niż magnez, no ale zobaczymy jak bedzie teraz!
Póki co mam zamiar sie cieszyć wolnością! Po południu jedziemy na wieś na grilla [emoji3]


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Dziewczyny z krążkami czy szwami powiedzcie Wam lekarze mierzyli szyjkę po założeniu tego ? W sensie dopochwowo bo mi tylko ręcznie


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Yvonne - ja w 34 bodajże przestałam brać luteine 2x1 plus duphaston 3x1 i do tej pory nic ;D Jak dobrze byłoby bez zgagi. Wy też macie brak apetytu na te upały? Już opierdziel od M dostaje że nic nie chce jeść.
 
Em Ka mi lekarz na kontroli po zalozeniu szwu, zbadal palpitacyjnie czy jak to sie nazywa, a po chwili usg i tam mierzyla ile ma... i na tej podstawie powiedziala jak sytuacja wyglada!
 
A ty bierzesz jeszcze jakieś leki? Ja dzisiaj odstawiłam magnez i luteinę, która brałam tylko 1x1! W pierwszej ciąży 6 dni po odstawieniu leków nastąpił poród, ale wtedy brałam Fenoterol, wiec to było dla organizmu bardziej odczuwalne niż magnez, no ale zobaczymy jak bedzie teraz!
Póki co mam zamiar sie cieszyć wolnością! Po południu jedziemy na wieś na grilla
emoji3.png



Jestem w 38 tygodniu ciąży :)

Yvonne nie biore juz nic. Tydzien temu przestalam brac magnez 3x2, a wczesniej mialam luteine,duphaston i przez jakis czas nospe.
A z tym brzuchem to nie wiem,bo niby dzisiaj lekarka mowila,ze nie opadniety,a dziecie siedzi na zoladku stad ten ucisk. Z drugiej strony Ona tez potwierdzila,ze glowka bardzo nisko. Hmmm...to jak On taki dlugi to moze powinnam skompletowac wyprawke 68 :p
 
reklama
Do góry