reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
No wlasnie mi tak samo i tak samo s szpitalu jak byłam a
Ciekawa jestem jak sytuacja wyglada ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Basiu przez 2 wizyty miałam 3,4 ostatnio 2,8 wizytę mam za tydzień to zobaczę. Choć jutro muszę się wybrać do lekarza zrobiłam w sobotę mocz bo coś mnie bolało stylu w plecach wszystko ok w wyniku oprócz eurocytow świeżych które mi wyszły 10-15 oznacza to krew w moczu pisałam do mojego lekarza mówi że to może być schodzący piasek lub kamień z nerki. Zabardzo się tym nie przejął. Ja wyczytałam że może być to spowodowane zaburzeniami krzepliwości które ja mam.Ehhh muszę rano podejść do ginekologa do którego wpadam między wizytami u mojego jak coś się dzieje bo z moim czasem ciężko się dogadać. We wtorek do endokrynologa bo przecież lecze tarczyce. Nawet mówiłam mojemu mężowi że już jestem tym wszystkim zmęczona tymi lekarzami. To mnie pocieszył że nie długo będę biegać po lekarzach ale z dzieckiem. Zawsze coś.
 
Dziewczyny mi mówili jak zakładali pessar ze mam szyjkę 1,5 cm. Teraz jak przejechałam do Olsztyna to poszłam do ginekologa i zmierzył mi po raz pierwszy przez usg i szyjka z pessarem 3,7cm to chyba długa. No mi zostało 3 tygodnie wiec tym się juz tak bardzo nie martwię


Jestem w 36 tygodniu.
 
Zanim założyli mi pessar w szpitalu to mówili ze szyjka 1,5cm. Potem założyli pessar i powiedzieli, ze juz się nie mierzy. A w Olsztynie zmierzyli usg z pessarem. Nie wiem ile zajmuje pessar bo on chyba jest trochę na zewnątrz i zawyża wynik ale ja się s ogóle nie znam


Jestem w 36 tygodniu.
 
Mi tez przez USG przezbrzuszne szyjka z pessarem wychodzila dluzsza. Jak zdjeli pessar to po tygodniu mialam USG dopochwowe i wtedy miala prawie dokladnie tyle ile w dniu zakladania krazka. :-)

Ale ten czas teraz szybko leci, zupelnie inaczej niz wtedy gdy sie lezalo... Maja ma juz dzisiaj 2 tyg, a ja juz prawie nie odczuwam porodu i lezenia. Jedynie przy dluzszym spacerze krzyz boli.

Co do metody 5S (spacery, seks, suty, sprzatanie, schody) to polecam. Ja urodzilam w dniu, w ktorym najpierw chodzilam po sklepach, dwa razy zeszlam z 8 pietra po schodach i bylam na spacerze. Jak wychodzilismy w nocy na Izbe Przyjec to tez jeszcze zeszlam po schodach zamiast windy. Moze dzieki temu po dojechaniu bylo juz 4 cm rozwarcia..

Czekam z niecierpliwoscia na Wasze rozwiazania ;-) juz niedlugo..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry