reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Właśnie pytanie do dziewczyn co mają mieć CC , czy wasz lekarz wyznaczył Wam datę operacji? Mi nie wyznaczył... kazał się w sb zgłosić na KTG , jak będzie rozwarcie min. 3 cm to mnie zostawi jak nie to każe się zgłosić 10 września ( chyba na kolejne KTG... nie wiem , 10 września to moja data porodu według USG)
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Magnez biorę już od 1,5 miesiąca MagB6 8 tabletek dziennie, więc solidna dawka. U mnie chyba najbardziej pomaga dużo leżenia... Wtedy czuję jak brzuszek się rozluźnia. Wizyty mam co 3 tygodnie, więc mam nadzieję, że uda się w miarę szybko wyłapać ewentualne skracanie się szyjki. Chyba nic więcej nie mogę teraz zrobić?

Napisane na SM-T235 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baaasia mnie bolało :/ Lekarz nie umiał mi go wyciągnąć, był tak dobrze wsadzony i tak dobrze trzymał się szyjki ,że trochę się z tym męczył. Po zdjęciu przez parę godzin troszkę bolało , ale teraz jest okej :) Lekarz mi powiedział ,że poród po zdjęciu krążka może się zacząć w ciągu paru godzin albo wręcz odwrotnie po paru dniach , czy nawet po terminie. Ja też czekam jak na szpilkach, chciałabym już rodzić :)
 
Cześć saramad ja w poprzednich ciążach miałam zaplanowany dzień cc i teraz też lekarz mi mówił że tak mam się nastawić na 20.10 wtedy będę w 38 tyg oczywiście jak dotrwam bo w poprzedniej Ciąży wody mi odeszły tydzień przed planowanym cc.
 
reklama
Mnie gin powiedział, że najpóźniej mam się stawić w szpitalu w dniu terminu. W sumie rozmiawiamy o cc jak się zacznie, lub może całkiem sn, więc na termin się nie umawiamy póki co. Ale jeszcze mamy czas.
 
Do góry