reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jesienna apatia? :-)
Kurczę muszę w weekend zrobić"glukoze" jak mam siedzieć tyle godzin w laboratorium? hmmm chyba będę w aucie leżeć, bo w tym lab to raczej nie ma żadnego pomieszczenia, żeby czekać leżąc.
Aż mi się nie chce pomyśleć.
 
Ruzik86
Radze samej nie jechac na to "slodkie" badanie:) Ja niby czulam sie dobrze a po godzinie od wypicia nagle zemdlalam:/ takze juz rozumiem dlaczego pielegniarki tak krzycza zeby siedziec na widoku :)
 
Pojadę z Mężem, sama nie dam rady. Po tylu tygodniach leżenia mam zawroty głowy nawet bez glukozy heh z tym, że ja mam zakaz wstawania tylko toaleta i prysznic i koniec atrakcji. I oczywiście ginekolog i badania. Tylko ta glukoza to tyle godzin że się troszkę obawiam...
 
Ruzik, jeżeli masz problemy z super słodkimi napojami to możesz wcisnąć do roztworu połowę cytryny i pić wszystko na raz, bez przerw :) jest do przełknięcia:)
 
RUZIK
Ja byłam na gkukozie z moim i siedzieliśmy w aucie znaczy się on siedział ja leżalam na w polsiedzaco. Po glukozie nie czułam różnicy ale to u mnie bo u każdej jest inaczej. Ciekawa jestem jak wyjdzie mi ten gbs coś czuję że wyjdzie pozytywny wynik będzie za 3 dni
 
Jakoś wypicia tego roztworu się nie boję. Wezmę cytrynke ;-) myślę że dam radę. Tylko tego siedzenia, ale chyba zrobię tak jak Ty ziemniaczek i pójdę do auta. Tylko cholercia się zimno zrobiło heh a jak te pobieranie gbs ziemniaczek. Chyba mie było tak strasznie? ;-)
 
reklama
Jesienna apatia? :-)
Kurczę muszę w weekend zrobić"glukoze" jak mam siedzieć tyle godzin w laboratorium? hmmm chyba będę w aucie leżeć, bo w tym lab to raczej nie ma żadnego pomieszczenia, żeby czekać leżąc.
Aż mi się nie chce pomyśleć.
hej ruzik ja skończyłam 30 tyg i nie mam nic założonego. To moja 3 ciąża, w pierwszej leżałam prawie cały czas w szpitalu od 5 tyg, w drugiej od 22 tyg, a teraz jestem we Francji i praktycznie czuje sie bez opieki. Sama sobie dawkuje leki i nakazalam lezenie bo mam skurcze i to bardzo bolesne. Tutaj nie chcieli mi dać żadnych leków, bo skoro dwie donosiłem to po co. A donosiłem bo brałam w końskiej dawkach fenoterol, którego tu nie ma. Z Polski maz mi przywiózł luteine i w czwartek dopiero mi wpisali ciąża wysokiego ryzyka jak im powiedziałam ze biorę luteine 2 x dziennie i mimo to mam skurcze. Tak to wyglada. Nie moge leżeć plackiem bo dzieci są, a maz dużo pracuje.

Co do glukozy to tu mnie zaprowadzili do magazynu na leżaczek bo mnie bardzo skłaniało, moze i u ciebie cos takiego maja?
 
Do góry