reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No ja nie mam żadnych kluc tylko ten napinajacy brzuchol i tyle.
A jak robi mi się brzuch spiczasty to maly mi się tak układa to ja wtedy daje mu małego klapsa i ucieka ale takiego małego klapsikaklapsika żeby nie było że ja wyrodna matka hehe.
Ja dziewczyny idę zaraz się szykować i jadę z moim na zakupy i przy okazji trochę ruchu się przyda bo dzisiaj jakoś mam lenia
 
reklama
Ja mam dzis o 18... i az sie boje co mnie czeka. Mam bardzo, bardzo cicha nadzieje ze moze bezzie okej tym razem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki za wizytę. Daj znać co tam.

A ja dziś wracam do domu! Jupi. Bo od niedzieli byłam u teściów, ale wolę być u siebie. Nie krępuje się. Leżę sobie w samych majtach bez stanika. A tu caly czas jak nie teściowa to teść przychodzą do mnie... niby miło, ale... jestem tym trochę zmęczona.
 
Zapomniałabym :-) :) ładne brzuszki dziewczyny!
Ja mam brzuszek malutki, jeszcze się dzisiaj dosunęłam w kurtkę rozmiar 34 reserved, raptem przytyłam ze 3 kilo. Ale bardzo mi kończyny wychudły i wyglądam jak dziecko z krajów trzeciego świata, smarowałam nogi i tyłek oliwką na rozstępy a tu raczej obwisy niż rozstępy :biggrin2: trzeba się będzie po porodzie wziąć za Chodakowską. Jak jutro mąż mi strzeli fotkę to wrzucę :biggrin2:

Ja mam tutaj chyba najwięcej skurczów i napięć. Dla mnie twardnienie to właśnie lekki skurcz. U mnie to się zdarza w każdej sytuacji, pozycji, we śnie. Patologia. Nadwrażliwość macicy, jakaś skręcona jest podobno i stąd te rewelacje. Nospa nie eliminuje dolegliwości ale wierzę, że jednak je łagodzi. Luteina utwardza szyjkę, która na razie jest ok. Nie mam szwu, pessara ale za to często chodzę do gina i wydałam już małą fortunę na te wizyty. Taka moja wizytówka dla nowych koleżanek :biggrin2:
 
No wiecie, ja mam niby ginekologów pod nosem ns oddziale, a i tak dopaść któregoś łatwo nie jest.
Widzę, że tak sobie będę chodzić po te zastrzyki, chyba że się to wyciszy. Byłabym przeszczęśliwa.
Powodzenia na wizytach.
 
Dziewczyny na Insta obserwuje dziewczyne ktora jest w tym samym tygodniu co ja....
Juz jakis czas lezala w szpitalu, skurcze, pewnie i tez jakies rozwarcie... miala pare dni spokoju ale dzis w nocy ja ruszylo i dzis urodzila...trzymajcie kciuki za Antosia;)

Maddusia ja mam tylko szew....
 
Dziewczyny na Insta obserwuje dziewczyne ktora jest w tym samym tygodniu co ja....
Juz jakis czas lezala w szpitalu, skurcze, pewnie i tez jakies rozwarcie... miala pare dni spokoju ale dzis w nocy ja ruszylo i dzis urodzila...trzymajcie kciuki za Antosia;)

Maddusia ja mam tylko szew....
Kciuki za Antosia. Z jaką wagą się urodził?
 
reklama
Do góry