reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol nerek w ciąży

Weronikaaxx143

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
36
Hej wszystkim mam pytanie. Aktualnie jestem w 14tc ciąży, zaraz w 15. Jak byłam w 6/7 bardzo mocno bolało mnie cały czas podbrzusze, kręgosłup nerki, podnoszę mnie bolało raz z prawej strony raz z lewej raz po środku, tak cały czas, brałam nystatyne i do teraz biorę jeszcze duphostan i po tym te bóle ustapily. Dosłownie nie miałam żadnych boli tak jak ciągle mnie bolało coś cały czas id tak przestało wszystko. Aż do jakiś tego tygodnia gdzie te objawy podobne wróciły. Bol nerek, ból podbrzusza tylko że nie jest po prawej czy lewej stronie tylko bardziej po środku dość mocny takie ciśniecie po prostu czuje. Wtedy sensie miałam podejrzenie jakieś infekcji dlatego brałam nystatyne, możliwe że znowu coś mam jakąś infekcje że wszystko tak powróciło? Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie... Proszę o pomoc.
 
reklama
Zrob posiew moczu i z pochwy, jesli nic nie wyjdzie to przynajmniej bedziesz spokojniejsza ze dziecku nic od tej strony nie grozi, a nieleczona infekcja niestety moze miec powazne skutki.
 
@Weronikaaxx143 A może to wcale nie nerki.... Moim zdaniem zanim zastosuje się leki należałoby poradzić się lekarza.. Nie wiem co to za lek/suplement - ale czy jesteś pewna że można go przyjmować w ciąży?
 
reklama
Ale miałaś te leki przepisane na poprzednią infekcję a nie na to co dzieje się obecnie...
Ale cóż - Twoje zdrowie....
Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzisz.
 
Do góry