reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w dole pleców w 14tc?

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Witam od rana dokucza mi ból pleców na samym dole. Bol nie jest silny ale powoduje dyskomfort mogę porównać go do takiego jakby ucisku głównie po lewej stronie nie wiem czy to normalne czy powinnam pójść z tym do lekarza? Podobno bole w ciąży są normalne ale bardziej w 3 trymestrze przez rosnący brzuch a mój brzuszek jest bardzo mały prawie wcale a bol przypomina taki ucisk/skurcz :(
Edit: teraz czuję że bol jakby pojawia się, puszcza i zaraz wraca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Też mam takie bóle od około 20 tygodnia ciąży. Widocznie to normalne, mój lekarz o tym nawet wie. Mi pomaga masaż i po prostu trzeba rozchodzić ten ból, nie leżeć za długo w jednej pozycji
Moim zdaniem każdy ból warto omówić z lekarzem. Może spróbuj do tego czasu przyjmować magnez. Nie zaszkodzi, a może i pomoże. Magnez działa przeciwskurczowo. Ja przyjmowałam nawet 6 tabletek magne b6 na dobę, zgodnie z radą gin.
 
Ja miałam takie bóle pleców od 10 tygodnia ciąży i nic to groźnego nie oznaczało. Teraz w 3 trymestrze odpukać nic nie boli. Oczywiście na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi :)
 
Też mam takie bóle od około 20 tygodnia ciąży. Widocznie to normalne, mój lekarz o tym nawet wie. Mi pomaga masaż i po prostu trzeba rozchodzić ten ból, nie leżeć za długo w jednej pozycji
 
Rozwiązanie
Do góry