reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból ...

Marchewka20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
66
Dziewczyny moja siostra jest w 39 tyg. Ciąża donoszona lekarz już na kolejną wizytę nie zapisał bo stwierdził że już tylko czekać na porod. Pierwsza ciąża zakończyła się CC po tygodniowym wywoluwaniu. Lekarz przez całą ciążę twierdził że siostra będzie miała kolejne CC bo ma problemy z ciśnieniem a na ostatniej wizycie skierowania nie dał powiedział że w szpitalu odrazu zrobia. Od tego czasu ok 2/3 tyg siostra jest bez nadzoru lekarza bez ktg nawet nikt nie sprawdził rozwarcia. Była prywatnie u lekarza okazało się że malutka ma już 3.5 kg i jest przygotowana na wyjście. Od kilku dni moja siostra skarży się na mocny ból w pachwinie i pleców. Co jeśli w takim przypadku pojedzie do szpitala ? Będą wywoływać ?
 
reklama
Nie będą wywoływać. Zrobią KTG i jeśli wyjdzie w porządku to wypuszczą do domu. I poproszą o ponowną wizytę za 2 dni.
Wywoływać to będą pewnie dopiero w 41tc.
Jeśli zaś wyjdzie nieprawidłowo, to położą na patologię ciąży.
 
U mnie lekarz tydzień po terminie kazał się zgłosić do szpitala jeśli się nic nie zacznie a na wizycie byłam między 38 a 39 tc. Czułam ruchy, liczyłam 3 razy dziennie. Wszystko było ok więc się nie martwiłam.
 
Siostra powinna co 2 dni jeździć na ktg , żeby sprawdzić czy wszytko ok , ja ból pachwin miałam całą ciążę , więc nie sądzę żeby to coś znaczyło, Ale na ktg bym pojechala
 
Do góry