reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle ciążowe

Chybra

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2015
Postów
1 426
Witam BabyBoomowiczki :-)
Na pewno macie czy miałyście bóle związane z powiększaniem się brzucha i dzidziusia. Mam na myśli nie tylko te, które są związane z powiększaniem się macicy, bo te, tak myślę, umiem rozpoznać i wiem z czego wynikają. Chodzi mi mianowicie o to, że od ok dwóch tygodni mój bobo bardzo kopie i przewraca się jak z betoniarce, a w nocy gdy ja z kolei przekręcam się na prawy bok odczuwam ból tak jakbym miała siniaki od środka. Mam nadzieję, że ta porządna ruchliwość młodego nie jest spowodowana tym, że mu coś nie odpowiada w środku :/ A tak poza tym jestem w 28 tyg ciąży.
Miałyście coś podobnego i może dowiedziałyście się z czego to wynika? Pytam gdyż z moją dr widzę się dopiero za tydzień, a chciałabym się dowiedzieć czegoś od pań w tym samym stanie.
Pozdrawiam
 
reklama
u mnie siostra jak miala skracajaca szyjke macicy to lezala od 4go miesiaca na wygodnej super mami poduszce, musiala ma lezaco jesc nawet, ale wszystko sie dobrze skonczylo
 
w ciazy najwaznieszy jest komfort, jesli jej na supermami poduszce jest wygodnie to lezy na takiej, kazdy ma swoje upodobania
 
ostatnio z mezem na famili days duzo o supermami poduszkach uslyszelismy, i utwierdzilam się tylko, ze naprawde pomagaja kobietom przetrwac bole ciązowe
 
reklama
No proszę, u mnie te bóle ponoć są czymś normalnym, moja dr w ogóle się tym nie przejmuje :-p I właściwie raz na jakiś czas się pojawiają przy przekręcaniu na drugi bok, dlatego zawsze jestem w stanie czuwania podczas nocy i wszystko powoli robię i staram się to kontrolować. O podusiach też słyszałam, ale jakoś radzę sobie bez nich, tworze swoje niestworzone pozycje :-p Teraz w sumie jak już jestem prawie w 36 tyg to bóle są związane z tym, że młody nie ma dużo miejsca i ładuje mnie z jednej strony po żebrach, a z drugiej po miednicy także tym się nie przejmuję ;-)
 
Do góry