reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu

MamaNieznośnicy

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2024
Postów
77
Hej Dziewczyny,
Sytuacja wygląda tak, moja córka 13 miesięcy w sobotę w nocy wymiotowała, trzy razy w odstępach kilkunastominutowych, nie wiem jaka była przyczyna, coś jej chyba zaległo na żołądku, bo wymioty się nie powtórzyły już, nie było gorączki ani żadnych innych objawów które by mnie zaniepokoiły poza tym, że od tamtej pory nie ma apetytu. W niedzielę zjadła śniadanie ale niechętnie, na obiad nie ruszyła nic, na kolację ledwo kilka łyżek kaszki na mleku. Nawet zbytnio pić nie chciała, jak jej dawałam to odwracała głowę, podawałam jej łyżeczką żeby cokolwiek wypiła 🫣. Dzisiaj rano zjadła znowu kilka łyżek kaszki tylko, nie chciała nic innego no i do tej pory znowu nic. Zachowuje się jak zwykle, nie widać po niej aby coś jej dolegało ale drugi dzień utrzymuje się ten brak apetytu.
Nie wiem czy to rozsądne od razu iść z nią do przychodni gdzie w takim okresie jest pełno chorych dzieci 🫣 czy jeszcze poczekać i obserwować? Jak myślicie czy po prostu potrzebuje czasu po tych wymiotach żeby dojść do normy z jedzeniem?
 
reklama
Może zęby? Moja córka też się tak zwymiotowała od czapy jak jej szły górne jedynki, nic poza tym. I czesto jak jej zęby idą marudzi przy jedzeniu i je mniej. Może to kest przyczyną?
 
Może zęby? Moja córka też się tak zwymiotowała od czapy jak jej szły górne jedynki, nic poza tym. I czesto jak jej zęby idą marudzi przy jedzeniu i je mniej. Może to kest przyczyną?
Może być, ale mała Małpa 🐒 nie chce dać sobie tam zajrzeć 🤭 o ile na dole było łatwo zobaczyć i tyle na górze już trudniej jak nie ma współpracy 🤭
 
reklama
Najważniejsze, żeby coś piła. Choroba zazwyczaj odbiera apetyt, bo organizm potrzebuje zasobów, aby z nią walczyć zamiast trawić jedzenie. Ta niechęć jest tylko do pokarmów stałych? Może podaj więcej mleka?
 
Do góry