reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Hej dziewczyny u mnie taki problem.
Biore progesteron 200 mg 16-26 dc. Dzisiaj jestem 8 dzien po odstawieniu a miesiaczki ciagle brak. Objawy jak na okres bole jajnikow i piersi ale nie ma miesiaczki. Biore letrozol na pecherzyk, bylam tez u gina w 12dc i stwierdzil ze szans na owulacje nie ma bo pecherzyki za male. Mimo tego robilam wczoraj test ciazowy tak dla wlasnego spokoju i wyszedl negatywny. Czy ktoras z was miala podobnie? W czym moze byc problem?
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie taki problem.
Biore progesteron 200 mg 16-26 dc. Dzisiaj jestem 8 dzien po odstawieniu a miesiaczki ciagle brak. Objawy jak na okres bole jajnikow i piersi ale nie ma miesiaczki. Biore letrozol na pecherzyk, bylam tez u gina w 12dc i stwierdzil ze szans na owulacje nie ma bo pecherzyki za male. Mimo tego robilam wczoraj test ciazowy tak dla wlasnego spokoju i wyszedl negatywny. Czy ktoras z was miala podobnie? W czym moze byc problem?
Hej dziewczyny u mnie taki problem.
Biore progesteron 200 mg 16-26 dc. Dzisiaj jestem 8 dzien po odstawieniu a miesiaczki ciagle brak. Objawy jak na okres bole jajnikow i piersi ale nie ma miesiaczki. Biore letrozol na pecherzyk, bylam tez u gina w 12dc i stwierdzil ze szans na owulacje nie ma bo pecherzyki za male. Mimo tego robilam wczoraj test ciazowy tak dla wlasnego spokoju i wyszedl negatywny. Czy ktoras z was miala podobnie? W czym moze byc problem?
Żadna z was nie miala podobnego problemu?
 
ja najdłużej po progu czekałam 10 dni, przeważnie były tylko 3 dni ale zdążało się że czekałam dłużej
 
U mnie tez zawsze byly 2-3 dni dlatego sie martwie o co chodzi 🤨
różnie bywa po stymulacji i progu założeń może być kilka jak czujesz się na @ to może poczekaj jeszcze spokojnie 2-3dni a jak cię to martwi to umow się do lekarza żeby sprawdzić czy nie zrobił się torbiel która mi np wstrzymała 🐒 owulacja mogła być później z siebie pomimo że stymulacja nie zadziałała, a możesz mieć bałagan w hormonach, a czasami sam stres co się dzieje że nie ma @ powoduje opóźnienie
 
reklama
Hej dziewczyny. Powiem odrazu spoznia mi sie okres 3 dzien. Objawów na @nie mam zadnych. Test robilam dzisiaj i biel wizira. 😟 Czy ktoras z was miala podobnie że np na mastepny dzien byly te wymarzone dwie kreseczki??
 
Do góry