reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2021
Postów
4
Witam wszystkim bardzo serdecznie , wraz z moją dziwczyna wykonaliśmy test ciążowy 33 dnia cyklu ( cykle mojej dziewczyny to 29-31).test moim zdanie został wykonany dobrze ,ok 5.rano z pierwszego moczu , lecz moja dziewczyna dała więcej kropel moczu, niektóre trafiły przez przypadek najpierw na brzegi tego okienka na mocz później spłynęło na dół tam gdzie trzeba (czy to robi jakas różnice ). Test wyszedł negatywnie . Dzisiaj jest 34 dzien i nadal nie ma okresu. Wraz z moją dziewczyną się stresujemy. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i uważaliśmy, prezerwatywa nie uległa żadnemu zniszczeniu i wyjąłem przed wytryskiem. Moja dziewczyna mdli czasami w ciągu dnia nie wymiotuje ma wzdęcia, oli raz z prawej raz lewej w dole brzucha, i dziś jej zrobił i się tak jakoś dziwnie sucho .Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję
 
reklama
Przestańcie sie stresować to i okres przyjdzie :) powtórzcie jeszcze jutra z rana a jeśli będzie negatywny to nie ma ciąży... stres bardzo blokuje miesiączkę i wiele innych czynników tez.
 
Przestańcie sie stresować to i okres przyjdzie :) powtórzcie jeszcze jutra z rana a jeśli będzie negatywny to nie ma ciąży... stres bardzo blokuje miesiączkę i wiele innych czynników tez.
Czytałem na innym forum, że w np 33 dniu może wyjść negatywny bo to za wczesnie i tego hormonu było za mało a jakieś 5 dni później 38 dnia już 2 kreski, głównie dlatego się stresuje ://
 
Czytałem na innym forum, że w np 33 dniu może wyjść negatywny bo to za wczesnie i tego hormonu było za mało a jakieś 5 dni później 38 dnia już 2 kreski, głównie dlatego się stresuje ://
Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja, może najlepiej będzie jak dziewczyna pójdzie na betę, wtedy będziecie mieć pewność co do ciąży lub jej braku
 
Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja, może najlepiej będzie jak dziewczyna pójdzie na betę, wtedy będziecie mieć pewność co do ciąży lub jej braku
Stosunek odbył się 2 kwietnia, kalendarzyk pokazywał że wtedy miałbyc owulacja, ale mówiła że sluz miała trochę później i utrzymywal się do 9 kwietnia, a test robiliśmy wczoraj przy 33 dniu cyklu, czyli minęło 18 dni od stosunku, ale właściwie dokładnego dnia owulacji nie znamy niestety, ehh... Przepraszam, że tak dopytyje ale chce się czegoś dowiedzieć konkretnego,bo ten stres nas wykończy :(
 
Stosunek odbył się 2 kwietnia, kalendarzyk pokazywał że wtedy miałbyc owulacja, ale mówiła że sluz miała trochę później i utrzymywal się do 9 kwietnia, a test robiliśmy wczoraj przy 33 dniu cyklu, czyli minęło 18 dni od stosunku, ale właściwie dokładnego dnia owulacji nie znamy niestety, ehh... Przepraszam, że tak dopytyje ale chce się czegoś dowiedzieć konkretnego,bo ten stres nas wykończy :(
Tak jak koleżanka wcześniej pisała najlepiej iść na betę. Z testami sikanymi różnie bywa a beta wszystko wyjaśni
 
reklama
Badanie bety tylko wszystko wyjaśni, czy zostało już wykonane? Czy miesiączka przyszła?
 
Do góry