reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak owulacji a plamienie

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Hej dziewczyny od 17.04 zaczęłam robić testy owulacyjne czyli od 7 dc dziś mamy 11 dc a testy są dalej negatywne. Dziś zauważyłam bladoróżowe plamienie na papierze. Trwało ono maksymalnie do 3 godz po czym ustąpiło. Było tylko na papierze bo wkładka była czysta. Co to może oznaczać bo już sama nie wiem ???
 
reklama
Hej dziewczyny od 17.04 zaczęłam robić testy owulacyjne czyli od 7 dc dziś mamy 11 dc a testy są dalej negatywne. Dziś zauważyłam bladoróżowe plamienie na papierze. Trwało ono maksymalnie do 3 godz po czym ustąpiło. Było tylko na papierze bo wkładka była czysta. Co to może oznaczać bo już sama nie wiem ???
Ilu dniowe cykle masz zazwyczaj?
 
21/28 czasem potrafi przeciągnąć się do 30

Pierwszy raz mam taką sytuacje że mam plamienie
Na pewno czytałaś juz źrodla:
Moze to być plamienie okołoowulacyjne, niedomoga, osłabienie organizmu, silny stres...itp itd moze znaczyć coś i nie znaczyć nic. Robisz testy owulacyjne dalej, bo przy 30 dniowym cyklu, zapewne jestes jeszcze kilka dni przed owulacją a mierzysz temperature?
 
Na pewno czytałaś juz źrodla:
Moze to być plamienie okołoowulacyjne, niedomoga, osłabienie organizmu, silny stres...itp itd moze znaczyć coś i nie znaczyć nic. Robisz testy owulacyjne, mierzysz temperature?
Tak mierze i robię testy. Niestety nie pokazało nic że owulacja miałaby wystąpić póki co
 
Hej dziewczyny od 17.04 zaczęłam robić testy owulacyjne czyli od 7 dc dziś mamy 11 dc a testy są dalej negatywne. Dziś zauważyłam bladoróżowe plamienie na papierze. Trwało ono maksymalnie do 3 godz po czym ustąpiło. Było tylko na papierze bo wkładka była czysta. Co to może oznaczać bo już sama nie wiem ???

A to nie było po stosunku?
 
reklama
Do góry