reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia

Søde85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2019
Postów
1 931
Czy są na tym forum osoby, które miały plamienia na początku ciąży i donosily ciążę bez "wspomagaczy" tj duphastonu itp? Jestem w 5-6 tygodniu, i od wczoraj mam brązowe plamienia. Mieszkam w kraju gdzie do 12 tyg nie pomagają ciąży, więc na żadną pomoc nie mogę liczyć. Półtora roku temu miałam ciążę obumarla w 9 tyg, też miałam plamienia w 6 tyg. Zajęło mi półtora roku pokonanie strachu i ponowne zajście w ciążę, a mam już 34 lata
 
reklama
Rozwiązanie
W poprzednich cyklach brałam bromergon na zbicie prolaktyny i przywrócenie owulacji ten cykl był już bez bromergonu ( może poziom prolaktyny wzrósł stąd te plamienia ) chyba dla swojego wewnętrznego spokoju udam się do gin.
Plamienie może być od zbyt niskiego progesteronu, warto brać dupkaston ,jeśli masz możliwość idź do lekarza
Nie wiem w jakim kraju mieszkasz, ale wiem, ze wielu kobietom te leki uratowaly ciaze. Moze sa u Was polskie kliniki lub masz kolezanke, czlonka rodziny w Pl. Kto moglby w Twoim imieniu isc na wizyte i zalatwic te leki chociaz na okres nim Ty zjedziesz do kraju na wizyte???
 
Miałam plamienia w 7 tc, ale w kolorze różowym jakoś dwa albo trzy dni, moja ginekolog nic mi nie przepisała, bo stwierdziła, ze jest wszystko okej i w razie gdyby plamienie nie ustało przyjść po receptę. Plamienie ustało samo, a teraz jestem w 25 i wszystko oki ;)
 
Nie wiem w jakim kraju mieszkasz, ale wiem, ze wielu kobietom te leki uratowaly ciaze. Moze sa u Was polskie kliniki lub masz kolezanke, czlonka rodziny w Pl. Kto moglby w Twoim imieniu isc na wizyte i zalatwic te leki chociaz na okres nim Ty zjedziesz do kraju na wizyte???

Mieszkam w Danii, wyszukalam polskiego ginekologa, tylko muszę sprawdzić czy jeszcze praktykuje bo to jakieś stare dane. Chociaż trochę wątpię, czy polski lekarz podejdzie do sprawy inaczej tutaj rządzą jednak inne prawa..:/
 
reklama
Masakra eh szkoda słów ,mam nadzieję że u Ciebie nie znaczy to nic złego i ciąża się utrzyma , trzymam kciuki
Dziekuje, jutro mam 2 raz betę, to się okaże w piątek czy hcg rośnie. Straszne to czekanie, od razu wydaje mi się że symptomy ciążowe slabsze, ale nie wiem czy to prawda czy psychika.. Nic, już niedługo tego czekania przynajmniej.
 
reklama
Dziekuje, jutro mam 2 raz betę, to się okaże w piątek czy hcg rośnie. Straszne to czekanie, od razu wydaje mi się że symptomy ciążowe slabsze, ale nie wiem czy to prawda czy psychika.. Nic, już niedługo tego czekania przynajmniej.
Ja objawów ciąży do 7 tyg wcale nie miałam ,a potem tylko mdłości bez wymiotów ,także na to nie patrz , a dalej plamisz czy ustało ?
 
Do góry