reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Był sobie smutek...

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Naftanalku, mam łzy w oczach. Ja też się pomodlę, chociaż robię to bardzo rzadko. W takich sytuacjach dziękuje Bogu, że moje dzieci są zdrowe, że urodziły się bez powikłań. Bardzo ale to bardzo współczuje rodzicom. A nie potrzebują oni żadnej pomocy?

reklama

naftanalek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dzięki bardzo to im jest teraz najbardziej potrzebne.
Ja w ciąży też miałam zakażenie głupią klebsiella przeleżałam w szpitalu przez nia troche i wiem ze takie dziadostwa trudno zwalczyc a co dopiero taki mały człowieczek ale miejmy nadzieje ze bedzie silny i ze oni tez beda silni.

DOODA

wrześniowa mama :)
Miasto
Bytom, Poland
Rozwiązania
0
Ja tez się pomodlę za to bezbronne dzieciątko, łzy same płyną po policzkach. Mały bądż silny !!!!!

ewusek1203

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Dzisiaj w nocy znowu był wypadek na kopalni. Zasypało 8 górników. 1 nie przeżył. Jak to mówią u nas na Śląski "Barbórka zbiera żnwo". Mój mąż tez pracuje na kopalni i za każdym razem jak jest jakiś wypadek to bardzo osobiście to przeżywam. :-(

reklama

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
to straszne :( tyle ludzi codziennie ginie ..takie tragedie i pomyslec ze to moze spotkac kazdego az sie wlosy jeza ...wspolczuje rodzinie :(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry