reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYLY ODEZWAL SIE PO 5 MIESIACACH

Ewentualnie może posłuchaj sobie podkastów Okuniewskiej, jeśli o nich nie słyszałaś - nagrała całą serię ,,Ja i moje przyjaciółki idiotki" o toksycznych związkach i myślę, że znajdziesz tam analogiczny przypadek.
Ja pamiętam jak dwa miesiące byłam z typem, który nigdy nie odbierał ode mnie telefonu i nie oddzwaniał, a odzywał się jak przychodził weekend 🤣 Kiedyś się umówiliśmy, przyszłam do niego do domu, jego nie było, a tymczasem na mój telefon przychodzi MMS (bo wtedy tak się zdjęcia wysyłało) z nim i jego kumplami w barze. Poszłam do domu, a po drodze napisałam, żeby nigdy więcej się do mnie nie odzywał. I koniec, nara. Ale że dwa miechy wytrzymałam z debilem 🤣🤣🤣 Bo się tłumaczył, że jak jest w pracy to nie słyszy telefonu (był budowlańcem). To był 2009 czyli miałam 22 lata.
 
reklama
Zabawne,że autorka nie zorientowała się,że im dłużej facet jest z tamtą tym gorzej i trudniej będzie się rozstać,więc gadanie,że nie chce tej swojej zranić,jest śmieszne.
Droga autorko,im szybciej by ją zostawił tym lepiej. A tak to tylko ma jakieś wymówki, bo nie chce być z Tobą. Ew.poczeka aż tamta go zostawi i wtedy łaskawie wróci do Ciebie.
 
I jeszcze przeczytaj książkę "Kobiety pragną bardziej". Naprawdę, te wyjątki którymi Cię ewentualnie karmią koleżanki, to ułamek prawdy. Jak facetowi zależy to nie musisz się nad tym zastanawiać.
 
Do góry