reklama

Bzzzzzzzzzz

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nastał sezon ma latające cholerstwa.
Najpierw komary pogryzły mi roczne dziecko ( nie pomogła nawet moskitiera w oknie) , a później dołączyły do tego meszki ( tak przypuszczam, bo ukąszeń więcej i nieco inne niż komarze)
W tym roku nastał owadzi armagedon. Grasują nie tylko wieczorem czy w nocy ale już od rana.
Jak chronicie swoje dzieci? Co skutecznego stosować przeciw i co po ukąszeniach.

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja w sobotę byłam z córką na IP bo ukąszenia były na całym ciele i niestety cała spuchla. Dziś byliśmy u zwykłego lekarza pediatry i nasze zalecenia to fenistil w kroplach (na receptę) fenistil żel na miejsca ugryzione spryskiwanie pokoju rajdem zamknięcie okna pół godziny otwarcie okna na wywietrzenie. Unikanie parków i miejsc przy wodzie. Takie mamy zalecenia bo córka ma odczyn alergiczny do tego wdarly się jakieś bakterie w rany i doszedł antybiotyk także walka trwa a to dopiero początek sezonu

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@anusiak, ano właśnie. To dopiero początek. Meszki czy komary Was tak załatwiły? W jakim wieku dziecko, że można rajd? My mamy wizytę u lekarza w środę, przedszczepienna i nie wiem czy takie pokąsane dziecko zaszczepią. Antybiotyk skończyliśmy brać dopiero co z innej okazji i nie wyobrażam sobie kolejnego.

Anusiak1990

Rozwiązania
0
@anusiak, ano właśnie. To dopiero początek. Meszki czy komary Was tak załatwiły? W jakim wieku dziecko, że można rajd? My mamy wizytę u lekarza w środę, przedszczepienna i nie wiem czy takie pokąsane dziecko zaszczepią. Antybiotyk skończyliśmy brać dopiero co z innej okazji i nie wyobrażam sobie kolejnego.
Córka ma 20miesiecy mamy napisane że nieznany owad( rozkladalismy sypialniane łóżko bo nas nastraszyli że może pająk) podejrzewam komary bo najpierw ślad jet taki wlnie jak po komarze a po 1h jet bula z ropa w środku

Milmo

Rozwiązania
0
Polecam ustawić w oknach roślinę zwaną komarzycą, owady bardzo jej nie lubią, podobnie jak lawendy. Pozatym są wkłady do kontaktu Chicco, są w pełni bezpieczne. No i oczywiście olejki eteryczne, tylko niektóre powinno się rozrabiać, nie smarować bezpośrednio.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019