reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Całodobowe mdłości.. RATUNKU..

xXxIzuLQaxXx

Mamusia :)
Dołączył(a)
12 Maj 2009
Postów
8 781
Miasto
Za*dupie xd
Witam kochane.

Mam pewien problem.. Otóż jestem w ciąży i miewam straszliwe mdłości.. Już tego nie wytrzmuje.. Jestem strasznie osłabiona.. Nic mi się nie chce.. Cały czas boli mnie żołądek.. Jem, ale nie wiele bo nie mam apetytu. Ciągle mi niedobrze.. i często wymiotuje.. Mówią że to normalne, ale to co sie ze mną dzieje to przesada.. Pomóżcie.. co może mi pomóc na te mdłości??
 
reklama
Wspolczuje, bo znam ten problem :-( Ja w obydwu ciazach jak tylko nie spalam to wymiotowalam i bylo mi niedobrze. I tak przez pierwsze 4 miesiace, potem przeszlo. Mnie pomagala herbata, bardzo mocno oslodzona, na chwile lagodzila te paskudne objawy. Musisz sprobowac rozne sposoby, napewno cos znajdziesz co Ci pomoze. Przy drugiej ciazy lekarz mi przepisal tabletki na nudnosci, niestety nie pamietam nazwy, pomogly, ale efektem ubocznym bylo ciagla sennosc. Moglam spac po nich cala dobe. Zrezygnowalam, bo mialam juz jedno dziecko, ktorym sie trzeba bylo zajac.
Zycze powodzenia w poszukiwaniu skutecznej metody.
 
Do góry