reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

M

Marie_of_England

Gość
Cześć o_O Swoje pytanie kieruję do sierpnióweczek, które być może planują w najbliższym czasie chrzest dzieciaczków. Jak myślicie kiedy jest na to najlepszy czas? Na ile wcześniej powinno się prosić poszczególne osoby na rodziców chrzestnych? Może któraś ma to już za sobą?
 
reklama
Ja właśnie mam pytanie ile wcześniej rezerwowałyście sale? My mamy dużą rodzin i nawet nie myślimy o tym, żeby zaprosić gości do domu. Sama restauracja to też kiepski pomysł bo wielu gości przyjedzie z drugiego końca Polski. Myślałam o tym, żeby zarezerwować hotel pod Warszawą, w którym mają jakąś salę i restaurację. Nie wiem tylko ile wcześniej powinniśmy się za to zabrać. Dodam, że chrzciny planujemy na kwiecień
 
Do góry