reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta vs nosidło. Pomocy!

Devokado

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
55
Dzień Dobry.
Mam w domu córkę. 15tego kończy 5 m-cy. Wybieramy się w Bieszczady. Poszukuję dobrego nosidła. Córka waży 8kg i ma 66 cm długości. Chusta odpada, bo nie zdąże nauczyć się wiązać.
Wiem, że nosidełka hybrydowe, albo te szyte z chusty są ok. Ale te nosidła kosztują 500 zł. Czy jest coś tańszego ale równie dobrego?
Dziękuję !!!!! ♥️♥️♥️😍
 
reklama
Nosidła Tula, Boba 4g, Manduca, Ergobaby. A z tańszych kindekraft Milo/Nino. Możesz poszukać używanego nosidła bo ceny niektórych naprawdę potrafią powalić.
 
Może spróbuj z chustą jednak. Nie jest to wcale takie trudne. Ja mam ją od wczoraj. Obejrzałam raz filmik, raz motałam miśka, 2 razy dziecko i już umiem.
Powodzenia 😉
 
Chusta fajna sprawa dziecko chyba się w tym dobrze czuje, ja miałam lennylamb Ale faktycznie w momencie kiedy chcesz wyciągnąć dziecko z wózka i mieć je przy sobie to z chustą trochę będzie trwało. Potem jeszcze ją rozwiązać. U mnie uzywalismy kiedy syn nie chciał jeździć we wózku latem. Ale miałam wrażenie że jest tak mocno związana ( A musiała być dociągnięta) że wrzynała się w nóżki synka. Z nosidłem nie miałam do czynienia Ale przy drugim dziecku o które się staram na pewno wypróbuję jakieś.
 
Dzień Dobry.
Mam w domu córkę. 15tego kończy 5 m-cy. Wybieramy się w Bieszczady. Poszukuję dobrego nosidła. Córka waży 8kg i ma 66 cm długości. Chusta odpada, bo nie zdąże nauczyć się wiązać.
Wiem, że nosidełka hybrydowe, albo te szyte z chusty są ok. Ale te nosidła kosztują 500 zł. Czy jest coś tańszego ale równie dobrego?
Dziękuję !!!!! ♥️♥️♥️😍
Spróbuj może z chusta. W lutym byłam z 6misieczns córka w Zakopanem. Przechodziliśmy cały tydzień w chuście. Mała uwielbia i naprawdę warto spróbować:)
 
reklama
Do góry