reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta vs nosidło. Pomocy!

Nie ja się uczyłam z YouTube, 7lat temu z pierwsza córka ;)

Dla mnie proste. Polecam kieszonkę bądź krzyżowe wiązanie.bm dla mnie najszybciej się wiąże:)
Popatrz na Bondolino, to nosidło wiązane, jedno z tych, które ewentualnie można stosować przy mniejszych dzieciach.
Można znaleźć modele za 250-300zl.
 
reklama
Popatrz na Bondolino, to nosidło wiązane, jedno z tych, które ewentualnie można stosować przy mniejszych dzieciach.
Można znaleźć modele za 250-300zl.
Właśnie dłuuuuugo szukałam nosidła, ale jednak wzięłam i zamówiłam chustę. Tkaną, 4.6 - będziemy się uczyć. Mam dwa tygodnie do wakacji. Jak nie ogarnę to kupię nosidło. Na szczęście jestem uparta :))
 
Uczyłam się z YT, że starszym chyba nawet łatwiej.

Co do nosideł, ja mam MT, całe miękkie jak chusta (choć wiadomo nie podtrzyma tak jak chusta niesiedzącego), i tanio kupisz [emoji6][emoji106]
 
Czy w chuscie mozna nosic dziecko tylem do siebie? Jakie chusty polecacie?
Nie można i w niczym nie powinno się tak nosić dziecka. Chyba że na własnych rękach z odpowiednio podwinięta miednicą.
Można nosić za to w chuście czy nosidle brzuch do brzucha lub brzuch do pleców mamy.

Polecam chustę tkaną. Sploty tkania są różne. Np. najpopularniejszy skośno krzyżowy.
 
Do góry