reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

reklama
No drogo . Jak sobie pomyślę ze tan materiał kosztował 9.9 za metr ( a tam metr wystarczy) i do tego kółka za 25 zł ( stalowe, rzeźnicze, kosztowały 2 zł :-p) to jak za używkę trochę drogo .

Przemyślałam sprawę :tak:i wychodzi mi ze rzeczywiście ogon będzie na lewej stronie :shocked2:
 
kółka na necie 25, ale jak kupujesz hurtem, a tak kupują dziewczyny szyjące to max 15-20 , zależy od rozmiaru.
 
Mam już chustę , dziś wypróbowałam , niby ok ale strasznie nam było gorąco . Borys był cały upocony ... Teraz śpi już 2, 5 h po spacerku ;-)
A ciężar czułam chyba najbardziej na biodrze , nie na ramieniu ...
 
Nigdy mnie biodro nie bolało a przynajmniej nie przez chustę ani noszenie.

Ja go mam na wysokości tali.
 
Do góry