reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ciągły stres w ciąży

Weronikaaxx143

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
26
Hej wszystkim, od początku ciazy mam dużo stresu, ale w ostatnim czasie się to nasililo. Problemy w domu, ciągle krzyki, awantury, próbuje ten stres jakoś powstrzymać, staram się nie denerwować, ale nie da się ominąć głupie gadanie w moja stronę, ciągle dogadywanie. Czy dziecku taki silny stres codziennie bardzo szkodzi? Czy coś może się stać? Jak mogę ten stres zniwelować?
 
reklama

BlairBitchProject

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2020
Postów
912
Stres nie jest dobry i należy go minimalizować. Pamiętaj, że kobiety rodziły dzieci w obozach koncentracyjnych, w getcie za okupacji i w łagrach,l. Natomiast, bardziej szkodliwe dla dziecka będzie powołanie go do domu w takiej atmosferze.
 
Do góry