reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a brunatny śluz

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
2
Kochane potrzebuje porady bylam dzis rano u lekarza wszystko było ok mamy 7tc widoczne tętno maluszek rosnie prawidlowo. Wrocilam do domu i mam taki brazowawy sluz po siku na papierze. Wczoraj mialam robiona cytologie czy to moze byc z tym związane?? Dodatkowo dzis mialam sporo spraw do zalatwienia i troche musialam sie nachodzic a bylo dosc gorąco. To moja druga ciaza ale już raz poronilam czyli wlasciwie trzecia ciaza. Kolejna wizyte u lekarza mam 26 czerwca bo doktor na urlopie juz :( denerwuje sie bardzo
 
reklama
Rozwiązanie
Myślę ,że nie ma co panikować , jeśli nie przerodzi się to w krwawienie ,to spokojnie byle za długo się nie utrzymywało ,ale myślę że jutro już nie będzie
Takie plamienia są normalne po cytologii oraz po sprawdzaniu szyjki. Jeżeli nie pojawia się żywa krew ani dolegliwości bólowe, to myślę, że nie masz się czym martwić. Jeżeli bardzo Cię to niepokoi, to możesz podjechać na IP do szpitala, żeby sprawdzili, czy wszystko w porządku.
Kochane potrzebuje porady bylam dzis rano u lekarza wszystko było ok mamy 7tc widoczne tętno maluszek rosnie prawidlowo. Wrocilam do domu i mam taki brazowawy sluz po siku na papierze. Wczoraj mialam robiona cytologie czy to moze byc z tym związane?? Dodatkowo dzis mialam sporo spraw do zalatwienia i troche musialam sie nachodzic a bylo dosc gorąco. To moja druga ciaza ale już raz poronilam czyli wlasciwie trzecia ciaza. Kolejna wizyte u lekarza mam 26 czerwca bo doktor na urlopie juz :( denerwuje sie bardzo
 
Myślę ,że nie ma co panikować , jeśli nie przerodzi się to w krwawienie ,to spokojnie byle za długo się nie utrzymywało ,ale myślę że jutro już nie będzie
 
Rozwiązanie
Do góry