reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ciaza a zagniezdzenie zarodka

Neff

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Do Mam, ktore orientuja sie kiedy u nich doszlo do zagniezdzenia zarodka. Czy bolalo Was wtedy podbrzusze?
Mnie ni z tego ni z owego bolal brzuch wczoraj i jak obliczylam mozliwe, ze doszlo do zagniezdzenia wlasnie. Strasznie jestem podekscytowana bo w styczniu stracilam ciaze a od kilku mce sie staramy z mezem.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Mnie nie bolało nic , kompletnie zero przesłanek że się udało , w dzień @ test i 2 kreski ot tyle

Ania0306

Rozwiązania
5
U mnie tylko kilka dni przed okresem kłucie jajnika z którego była owulacja i ból piersi ale piersi mnie zawsze przed okresem bolały.

Loli05

Rozwiązania
3
Ja mialam uczucie jakby cos sie we mnie wczepialo,ale nie bylo to jakos bolace,takie dziwne jakby skurcze i rozkurcze z 4 razy pod rzad.mysle ze to bylo to bo w innych cyklach tego nie mialam,a dosc specyficzne to bylo

U

użytkownik 191

Gość
Ja miałam takie „szczypanie”. Miałam wrażenie, ze sie cos we mnie wszczepia.
Tylko nie wmawiaj sobie, bardzo łatwo znaleźć objawy ciąży, której sie bardzo pragnie. Podejdź do tego z dystansem, a szybciej sie uda.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry