reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

natt_jul

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
80
Hej wszystkim 😘 znajduje się w ciężkiej dla mnie sytuacji , wczoraj zrobiłam z samego rana test ciążowy wyszedł pozytywny ,od razu pojechałam na betę, która mi wyszła 76.1 . Poszłam niestety bądź stety do ginekologa , ponieważ martwi mnie ból brzucha od czasu do czasu jak na @. Powiedziała mi, ze beta wyszła jak 2 tydzień ciąży( gdzie z karteczki z laboratorium wynika, ze to ciąża ponad 3 tydz) , mówiła, ze zarodka nie widać i ze prawdopodobnie jest to ciąża biochemiczna. Dziewczyny czy u Was zdarzyła się taka sytuacja , ze byłyście w ciąży i mimo to bolał Was brzuch ? Wystraszyła mnie jak cholera. Jutro idę na betę. Chociaż nie wiem czy to coś da, bo z tego co mówiła może beta wzrosnąć nawet przy ciąży biochemicznej.
 
reklama
co to za lekarz 🤦‍♀️ kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

ja byłam przekonana, że dostanę okres bo brzuch bolał jak zwykle przed albo i bardziej,, test zrobiłam dzień przed planowaną miesiączką, a dwa dni po teście byłam u lekarza, na usg nic nie było widać
wysłała mnie na betę (która wynosiła trochę ponad 300), powiedziała, że to normalne, że przy takich wartościach nic na usg nie ma i dała skierowanie na powtórzenie jeszcze 2 razy bety,, jak ta wyniosła ponad 2tys to zrobiła usg i był mini pęcherzyk (5+0 chyba wtedy)

dziś 35tydzien 😊
 
Spokojnie, czy masz regularne miesiączki? Ile Ci się spóźnia? Beta rośnie od zera, zròb przyrost po 48h. Moja pierwsza beta był 50 i mam synka.
 
co to za lekarz 🤦‍♀️ kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

ja byłam przekonana, że dostanę okres bo brzuch bolał jak zwykle przed albo i bardziej,, test zrobiłam dzień przed planowaną miesiączką, a dwa dni po teście byłam u lekarza, na usg nic nie było widać
wysłała mnie na betę (która wynosiła trochę ponad 300), powiedziała, że to normalne, że przy takich wartościach nic na usg nie ma i dała skierowanie na powtórzenie jeszcze 2 razy bety,, jak ta wyniosła ponad 2tys to zrobiła usg i był mini pęcherzyk (5+0 chyba wtedy)

dziś 35tydzien 😊
Kochana, @ miałam 4 grudnia, test ciążowy i bęte robiłam 29 grudnia czyli 26 dzień cyklu. trochę za szybko , bo w kalendarzu mi pokazuje kolejną @ 2.01 , ale mimo wszystko beta wyszla ! Wiec nie rozumiem tej ginekolog , chyba zmienię, bo jak miałabym stresować się przez nią przez całą ciąże to podziękuje
 
Spokojnie, czy masz regularne miesiączki? Ile Ci się spóźnia? Beta rośnie od zera, zròb przyrost po 48h. Moja pierwsza beta był 50 i mam synka.
mam w miarę regularne, ja za szybko zrobiłam test ciążowy i bete, bo robiłam to w 26 dniu cyklu , a kolejna @ powinnam dostać 2 stycznia , dlatego przez to, ze jestem przed potencjalna miesiączka a nie po mam milion myśli o tym wszystkim .
 
Kochana, @ miałam 4 grudnia, test ciążowy i bęte robiłam 29 grudnia czyli 26 dzień cyklu. trochę za szybko , bo w kalendarzu mi pokazuje kolejną @ 2.01 , ale mimo wszystko beta wyszla ! Wiec nie rozumiem tej ginekolog , chyba zmienię, bo jak miałabym stresować się przez nią przez całą ciąże to

mam w miarę regularne, ja za szybko zrobiłam test ciążowy i bete, bo robiłam to w 26 dniu cyklu , a kolejna @ powinnam dostać 2 stycznia , dlatego przez to, ze jestem przed potencjalna miesiączka a nie po mam milion myśli o tym wszystkim .
Ginekolog do wymiany, nie ma żadnych podstaw zeby na ten moment stwierdzić że to biochemiczna. Zrób przyrost a na pierwszą wizytę najlepiej umówić się za jakieś 2 -3 tyg. Bardzo mi przykro że trafilaś na tak niewykwalifikowanego lekarza. Głowa do góry i trzymam kciuki.
 
Ginekolog do wymiany, nie ma żadnych podstaw zeby na ten moment stwierdzić że to biochemiczna. Zrób przyrost a na pierwszą wizytę najlepiej umówić się za jakieś 2 -3 tyg. Bardzo mi przykro że trafilaś na tak niewykwalifikowanego lekarza. Głowa do góry i trzymam kciuki.
Dziękuje , tak zrobię ! 😘 Mam nadzieje, ze ta ginekolog się myliła …
 
U mnie beta na początku była 15, bóle brzucha jak na okres również.. lekarz kazał sprawdzić przyrost i cierpliwie czekać.. Nie rozumiem skąd od razu takie rozpoznanie ciąży biochemicznej...bardzo dziwne takie stwierdzenie lekarza.. życzę powodzenia 😙
 
reklama
U mnie beta na początku była 15, bóle brzucha jak na okres również.. lekarz kazał sprawdzić przyrost i cierpliwie czekać.. Nie rozumiem skąd od razu takie rozpoznanie ciąży biochemicznej...bardzo dziwne takie stwierdzenie lekarza.. życzę powodzenia 😙
mówiła mi coś o płynach , ale nie zrozumiałam jej , ze widzi przyrost płynów , tyle pamietam . Ale jednak beta jest w miarę wysoka.
 
Do góry