reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy pms?? Byłyście nerwowe?

N

Na58ta

Gość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa :) mam do was pytanie. Staramy się drugi cykl o druga dzidzie i jestem 5 dni przed miesiączka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciąży, dwa dni przed okresem strasznie bolał mnie prawy jajnik to skłoniło mnie to zrobienia testu i był już pozytywny. Cykle mam regularne co 28 dni. Przytulanko było w 12 i 13 dc. Mam zawroty głowy, ból głowy, wcześniej bolało mnie podbrzusze ale jestem strasznie nerwowa, okropnie.... Już się pogodziłam że to mega giga PMS :( czy któras z was była taka nerwowa a jednak była w ciąży?
 
reklama
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa :) mam do was pytanie. Staramy się drugi cykl o druga dzidzie i jestem 5 dni przed miesiączka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciąży, dwa dni przed okresem strasznie bolał mnie prawy jajnik to skłoniło mnie to zrobienia testu i był już pozytywny. Cykle mam regularne co 28 dni. Przytulanko było w 12 i 13 dc. Mam zawroty głowy, ból głowy, wcześniej bolało mnie podbrzusze ale jestem strasznie nerwowa, okropnie.... Już się pogodziłam że to mega giga PMS :( czy któras z was była taka nerwowa a jednak była w ciąży?
Nerwowość nie oznacza braku ciąży. 😉 poczekaj do terminu okresu/14 dni po ostatnim stosunku i zrób test to będziesz miała pewność.
 
Ja nie miałam żadnych objawów, w sumie czekałam na okres. Nawet cycki mnie nie bolały, gdzie zazwyczaj kilka dni przed miesiączka już była tragedia. Test robiłam rano dzień przed terminem miesiączki w 27 dc i była biel.
Zrobiłam na drugi dzień po południu znów i już była blada kreska :)
 
Czekam czekam, choć ciężko będzie wytrzymać do piątku 🙈z natury jestem raczej spokojna, a teraz mam takiego nerwa ze mnie nosi, wszystko wyprowadza z równowagi i płaczę wtedy haha 🤣
 
Ja nie miałam żadnych objawów, w sumie czekałam na okres. Nawet cycki mnie nie bolały, gdzie zazwyczaj kilka dni przed miesiączka już była tragedia. Test robiłam rano dzień przed terminem miesiączki w 27 dc i była biel.
Zrobiłam na drugi dzień po południu znów i już była blada kreska :)
To nie pozostaje mi nic innego jak czekać do piątku! 🙈
 
To nie pozostaje mi nic innego jak czekać do piątku! 🙈
Lepiej poczekać bo nawet jak wyłapiesz testem tą niska betę to lekarz i tak nic nie zobaczy i wtedy jest jeszcze więcej stresu, bo czekasz na pęcherzyk, potem na zarodek, na serduszko itp. A to niekiedy trwa. Ja gdyby nie to, że musiałam jak najszybciej wdrożyć heparynę to wolałabym z perspektywy czasu dowiedziec sie troszkę później 😏
 
Lepiej poczekać bo nawet jak wyłapiesz testem tą niska betę to lekarz i tak nic nie zobaczy i wtedy jest jeszcze więcej stresu, bo czekasz na pęcherzyk, potem na zarodek, na serduszko itp. A to niekiedy trwa. Ja gdyby nie to, że musiałam jak najszybciej wdrożyć heparynę to wolałabym z perspektywy czasu dowiedziec sie troszkę później 😏
No tak rozumiem. Jeżeli będzie mi ciężko wytrzymać to zrobię tak jak przy pierwszej ciąży 2dni przed miałam już ładna kreseczkę.
 
No ja bym wykluczyła, bo od przytulanek się w ciążę nie zachodzi ;)

A na poważnie to poczekaj. Może być to, może być nie to 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry