reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy wadliwy test ?

Wiktoria.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2023
Postów
22
Cześć zdażyła wam się sytuacja że miesiączki nie było a test był negatywny ? Pobolewa mnie podbrzusze , w poniedziałek idę na betę . Według moich obliczeń byłaby to bardzo wczesna ciąża , wczoraj test pokazał mi kreskę druga która znikła po upływie dosłownie 2 minut . Nie wiem co mam myśleć
 
reklama
Cześć zdażyła wam się sytuacja że miesiączki nie było a test był negatywny ? Pobolewa mnie podbrzusze , w poniedziałek idę na betę . Według moich obliczeń byłaby to bardzo wczesna ciąża , wczoraj test pokazał mi kreskę druga która znikła po upływie dosłownie 2 minut . Nie wiem co mam myśleć
Oczywiście, że się zdarza, że okres się spóźnia, a test jest negatywny. Cykl nie musi zawsze mieć dokładnie tyle samo dni, może się przesunąć.
Nie ma czegoś takiego jak znikająca kreska na teście. Jak się wybarwi, to już nie znika, to kawałwk plastiku z odczynnikiem, a nie maszyna.
 
Ja mam dzisiaj 46dc, piersi bolą, często chodzę siku, mam mdlosci, testy są negatywne, więc to możliwe, a i jeszcze brzuch mnie pobolewa. Różne są przyczyny
 
Do góry