reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemniejące kreska , a beta spadkowa

Lenkamagda

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2021
Postów
141
Cześć .
Dziewczyny robiłam test wyszedł bledzioch , beta 10,88 .
Ponowiłam betę po 72h -10,03
Żadnych plamien , nic …
Zrobiłam dziś test z popołudniowego moczu wyszła wyraźna ciemna kreska . Możliwe ze laboratorium się pomyliło ?
Pierwsze zdj z wyższej bety , drugie ze spadkowej . Wyniki odebrałam wczoraj, nie wiem co o tym myśleć . Oczywiście pójdę na betę jutro , ale nie potrafię przestać o tym myśleć .
 

Załączniki

  • A24F7F63-66A3-40B2-B445-C0D62BF954C0.png
    A24F7F63-66A3-40B2-B445-C0D62BF954C0.png
    492,7 KB · Wyświetleń: 246
  • BC8A55BA-193B-490F-ADAE-3827DB135FED.png
    BC8A55BA-193B-490F-ADAE-3827DB135FED.png
    454,4 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Na podstawie intensywności kreski nie ocenia się prawidłowości rozwoju ciąży. Badanie z krwi jest wiarygodniejsze. Poza tym każdy test wybarwiane się inaczej 🙂
 
Po 1 to są dwa różne testy który zapewnie inaczej reagują na stężenie HCG w moczu. Po 2 bardziej bym mówiła że testy się tu prędzej pomylą niż laboratorium. Po 3testy pokazują ciążę ale już nie stężenie HCG :( przykro mi
 
Cześć .
Dziewczyny robiłam test wyszedł bledzioch , beta 10,88 .
Ponowiłam betę po 72h -10,03
Żadnych plamien , nic …
Zrobiłam dziś test z popołudniowego moczu wyszła wyraźna ciemna kreska . Możliwe ze laboratorium się pomyliło ?
Pierwsze zdj z wyższej bety , drugie ze spadkowej . Wyniki odebrałam wczoraj, nie wiem co o tym myśleć . Oczywiście pójdę na betę jutro , ale nie potrafię przestać o tym myśleć .
Beta spadkowa, nie kieruj się testami bo będą pozytywne póki nie osiągną minimalnego progu wykrywalności😞
 
Beta 10,77 czyżby pozamaciczna ? :(
wygląda to bardzo słabo, natomiast nawet jeśli to cp to przy takich wartościach bety nic się z tym nie robi. Jeśli bierzesz jakiś progesteron to po prostu Odstaw i czekaj na krwawienie, ale też kontroluj bete. Myślę, że nie trzeba co 2 dni, ale co kilka na pewno. Jak mi tak skakała beta to raz w tygodniu mialam robić pomiar bety i 1 do 2 razy w tygodniu usg żeby kontrolować czy nie krwawie do otrzewnej
 
wygląda to bardzo słabo, natomiast nawet jeśli to cp to przy takich wartościach bety nic się z tym nie robi. Jeśli bierzesz jakiś progesteron to po prostu Odstaw i czekaj na krwawienie, ale też kontroluj bete. Myślę, że nie trzeba co 2 dni, ale co kilka na pewno. Jak mi tak skakała beta to raz w tygodniu mialam robić pomiar bety i 1 do 2 razy w tygodniu usg żeby kontrolować czy nie krwawie do otrzewnej
Tak , ja nie liczę na pozytywny rozwój tej ciąży . Tylko cholernie boje się tej pozamacicznej :( idę jutro do gina . Oby się wszystko samo oczyściło 🙏🏻
 
reklama
Beta 10,77 czyżby pozamaciczna ? :(
Nie ma co wyrokować, idź do gina niech zobaczy co tam się w środku zadziało. Spadki i wzrosty bety niestety nie świadczą dobrze o ciąży- chyba, że wykonywałaś pomiary w różnych labach, ale wtedy też niemożliwym byłyby takie różnice
 
Do góry