reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Co robicie w mieszkaniu? Luźny temat

reklama

boska.ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja cały dzień nosze i kulam mojego pierworodnego ;p

Mythopoeia

Rozwiązania
0
Ja w ogóle nie kumam tematu "nudzę się, bo kwarantanna" :D nie bardzo wiem, kogo to dotyczy .. Ci na opiece zajmują się dziećmi, ci na pracy zdalnej pracują z domu a ci na śmieciówkach, to się chyba modlą. Ja mam w domu 4 miesięczne dziecko i jak dla mnie, to nic się nie zmieniło. Tylko tyle, że mąż więcej pracuje z domu ale to akurat sprawia, że mam więcej roboty :p

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja w ogóle nie kumam tematu "nudzę się, bo kwarantanna" :D nie bardzo wiem, kogo to dotyczy .. Ci na opiece zajmują się dziećmi, ci na pracy zdalnej pracują z domu a ci na śmieciówkach, to się chyba modlą. Ja mam w domu 4 miesięczne dziecko i jak dla mnie, to nic się nie zmieniło. Tylko tyle, że mąż więcej pracuje z domu ale to akurat sprawia, że mam więcej roboty :p
Dużą różnica jest jeżeli ktoś całe dnie spacerował, chodził do galerii ,do sklepów na promenady do parku a w mieszkaniu tylko był przelotem. Ja mam w mieszkaniu prawie 4 letnią córkę i uwierz Nas całymi dniami nie było w mieszkaniu a jak byłam to tylko żeby ogarnąć 😛 a teraz taki czas a nie inny i trzeba siedzieć w mieszkaniu 😑😑😑 i nie jest tak prosto się przyzwyczaić do zmiany ale trzeba. Więc jednak więcej tego wolnego czasu jest gdy odeszły wyjścia

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Jak się ma przedszkolne dzieci w domu lub maluchy które nie tylko śpią i jedzą to jest różnica:) cały harmonogram dnia jest rozwalony, o zakupach trzeba myśleć na parę dni, nie mogę sobie wyskoczyć po byle pierdole która mi braknie akurat bo z dwójką dzieci nie wyjdę, spacery odpadają, cała nauka z przedszkola musi być nadrabiana w domu żeby dziecku tego rytmu nie zaprzepascic, to nie będą tylko dwa tygodnie raczej więc nie ma co liczyć na szybki powrót do normalności. Niestety to nie jest poprostu przwyczajenie się do siedzenia w domu, tylko trzeba zorganizować czas tak żeby nikt na tym siedzeniu nie tracił.
Apropo tematu wątku to też codziennie coś mi się udaje sprzatnac co czekało wiekami. Co prawda sterylnie to nigdy u nas nie bedzie :laugh2: ale przynajmniej wywalone dużo gratów które zalegały gdzieś w szafkach.

AnnaAnastazja

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Porządki :D Też miałam się za nie zabrać, ale nie mam weny :D Wolę się pobawić z dziećmi ;) Gramy w różne gry, albo układamy LEGO :) A propos LEGO, dzisiaj zakupiłam LEGO Friends Basen w Heartlake, bo trafiłam na promocję w al.to: Link do: LEGO Friends Basen w Heartlake - Klocki LEGO® - Sklep internetowy - al.to :) Córeczka o takich marzyła. A Wasze dzieci lubią klocki LEGO? Może polecicie jakieś zestawy? :)

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Moja to za lego nie przepada 😑😑 ja za to dzisiaj z zwykłych klocków zbudowałam tor a córcia z jednego końca na drugi koniec dmuchała piłeczkę oczywiście zabawa polega na nie używaniu rączek😉 na Youtube podpatrzyłam od innej mamy. A jutro zamieniam sie w kucharke i mam zamiar zrobić jakąś pyszną fasolkę po bretońsku a potem może coś upiekę 🤔😉

Załączniki

Ostatnia edycja:

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja pracuję zdalnie, więc zmieniło się tyle, że od razu po pracy jem obiad :p Bo mogę go nastawić w ramach przerwy od komputera ;)
Natomiast wyprałam już w domu wszystko, co było do wyprania korzystając z pięknego słoneczka na balkonie.

reklama

Fado123

Rozwiązania
3
Ja mieszkam na wsi ,koło lasu, wokół tylko mieszka moje rodzeństwo ,więc spacerki, spacerki, spacerki ,kocham moja wies

Załączniki

Do góry