reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Cześć. Moj mały synek ma 9 dni. Od trzech dni nie może spać w nocy. Zasypia na 5 min poczym budzi się rozgląda na boki i znów zasypia. Potrafi tak przez godzinę. Popołudniami też nie może spać. Zje. Przebiorę go, położę i zaczyna się rozglądać z otwarta buzia, wsadzać rączki do buzi, prężyć się. Nie wiem skąd to się wzięło. W szpitalu zjadł i większość spal. Od czego to może być. Czy należy udać się do lekarza? . Martwię się bo mało co spi. Uspokaja go smoczek ale jak się tylko zegnie czy obruszy wypada mu i się zaczyna.
 
reklama
Kiedy wyszlas ze szpitala,? dzieci często po przyjściu do domu są rozbite. Mają nowe doznania, nowe zapachy, nowe dźwięki, nowe otoczenie.
Czy jest płaczliwy?
Porozmawiaj o tym z położna powinna może coś doradzić.
 
Kiedy wyszlas ze szpitala,? dzieci często po przyjściu do domu są rozbite. Mają nowe doznania, nowe zapachy, nowe dźwięki, nowe otoczenie.
Czy jest płaczliwy?
Porozmawiaj o tym z położna powinna może coś doradzić.
Wyszłam w poniedziałek. Właśnie że nie płacze. Rozmawiałam z położna była w czwartek stwierdziła że jest głodny ale po jedzeniu ma tak samo. Będę rozmawiać jeszcze jutro jak przyjdzie . Wygląda jakby musiał cały czas coś ssać. Jak dostanie smoczek jest spokój. Gorzej jak wypadnie
 
Wyszłam w poniedziałek. Właśnie że nie płacze. Rozmawiałam z położna była w czwartek stwierdziła że jest głodny ale po jedzeniu ma tak samo. Będę rozmawiać jeszcze jutro jak przyjdzie . Wygląda jakby musiał cały czas coś ssać. Jak dostanie smoczek jest spokój. Gorzej jak wypadnie
Moze tak być że cycus.
 
Tylko że ja karmię butelka. I nie wiem jak go inaczej położyć spać czy uspokoić bez smoczka. Wystarczy że się obruszy i mu wypada.
Miałam bardziej na myśli że chce cycac.
Smoczkiem się nie przejmuj dużo dzieci początkowo odrzuca. U mojej też wypadał i w sumie dziś ma 3 miesiące i dalej wypada. Poprawiło się trochę po podcieciu wędzidełka w 3 tyg.
Moja też od samego początku na butelce, co prawda podawałam z piersi też ale to było za mało, i musiałam dokarmiać. Polubiła się ze smoczkiem od jakiegoś czasu, i raczej bierze wtedy gdy nie może zasnąć jest już przemęczona a ja na więcej nie naciskam. Chciałam smoczka tylko po to by mieć jakiegoś uspokajacza.
U mojej zadziałał sposób na spanie ale wykorzystuje go tylko gdy już widzę że nie dam rady bez wspomagacza zasnąć, to włączanie suszarki na telefonie. Inne muzyczki nic nie dawały w podobnym okresie. I pieluszka na buźkę tak co nosek czuje ciepło.
 
reklama
Miałam bardziej na myśli że chce cycac.
Smoczkiem się nie przejmuj dużo dzieci początkowo odrzuca. U mojej też wypadał i w sumie dziś ma 3 miesiące i dalej wypada. Poprawiło się trochę po podcieciu wędzidełka w 3 tyg.
Moja też od samego początku na butelce, co prawda podawałam z piersi też ale to było za mało, i musiałam dokarmiać. Polubiła się ze smoczkiem od jakiegoś czasu, i raczej bierze wtedy gdy nie może zasnąć jest już przemęczona a ja na więcej nie naciskam. Chciałam smoczka tylko po to by mieć jakiegoś uspokajacza.
U mojej zadziałał sposób na spanie ale wykorzystuje go tylko gdy już widzę że nie dam rady bez wspomagacza zasnąć, to włączanie suszarki na telefonie. Inne muzyczki nic nie dawały w podobnym okresie. I pieluszka na buźkę tak co nosek czuje ciepło.
A jak z kupka. Mój robi taka nie duża raz na dzień. Dziś nie zrobił jeszcze wogole . Czy to normalne na mm?
 
Do góry