reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekam i czekam .. test negatywny

Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
3
Cześć dziewczyny!
Z facetem staramy się o dziecko. Mija 15 dzień od planowanej @ i dalej nic. Dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny.
Mój cykl trwa 30-33dni. Ostatnia @ spóźniła mi się tydzień wiec byłam szczęśliwa, ze to już to ale po 7dniach przyszedł @ i radość się skończyła. W tym wpadku mija 15 dzień spóźnienia. Myślałam, ze może coś mi się przestawiło ale stresów żadnych nie miałam.
Próbować dalej z testami? Czy może idąc się na betę?
Objawów takowych nie mam. Co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze. Zawsze tyd przed @ bolały mnie piersi a tym razem nic nie czuje...
 
reklama
Rozwiązanie
A zdarzaly ci sie wczesniej ( przed staraniami) takie dlugie cykle? Nie odstawialas nie dawno hormonow albo nie stosowalas/stosujesz jakis suplementow ziolowych na wzmocnienie plodnosci?
Może z dwa razy w życiu zdążył mi się taki długi cykl. Nigdy nie brałam hormonów i nie stosuje żadnych suplementów :(
Cześć dziewczyny!
Z facetem staramy się o dziecko. Mija 15 dzień od planowanej @ i dalej nic. Dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny.
Mój cykl trwa 30-33dni. Ostatnia @ spóźniła mi się tydzień wiec byłam szczęśliwa, ze to już to ale po 7dniach przyszedł @ i radość się skończyła. W tym wpadku mija 15 dzień spóźnienia. Myślałam, ze może coś mi się przestawiło ale stresów żadnych nie miałam.
Próbować dalej z testami? Czy może idąc się na betę?
Objawów takowych nie mam. Co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze. Zawsze tyd przed @ bolały mnie piersi a tym razem nic nie czuje...
15 dni od planowanej @ więc współżycie za pewne było odpowiednio wcześniej? Nawet jakby owulka w dniu spodziewanej @ była to testy by już pokazały ew. ciążę. Możesz oczywiście zrobić betę, ale wątpię.
Na Twoim miejscu przyjrzałabym się cyklowi. Jeśli @ się spóźnia to za pewne przesuwa się owulacja, rzadko to sama faza lutealna się wydłuża.
 
Cześć dziewczyny!
Z facetem staramy się o dziecko. Mija 15 dzień od planowanej @ i dalej nic. Dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny.
Mój cykl trwa 30-33dni. Ostatnia @ spóźniła mi się tydzień wiec byłam szczęśliwa, ze to już to ale po 7dniach przyszedł @ i radość się skończyła. W tym wpadku mija 15 dzień spóźnienia. Myślałam, ze może coś mi się przestawiło ale stresów żadnych nie miałam.
Próbować dalej z testami? Czy może idąc się na betę?
Objawów takowych nie mam. Co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze. Zawsze tyd przed @ bolały mnie piersi a tym razem nic nie czuje...
Słyszałam o przypadkach kiedy test sikany wyszedł dopiero w 8tyg. Ciąży. Zrób badanie krwi. Będziesz miała pewność. Trzymam kciuki
 
reklama
A zdarzaly ci sie wczesniej ( przed staraniami) takie dlugie cykle? Nie odstawialas nie dawno hormonow albo nie stosowalas/stosujesz jakis suplementow ziolowych na wzmocnienie plodnosci?
 
A zdarzaly ci sie wczesniej ( przed staraniami) takie dlugie cykle? Nie odstawialas nie dawno hormonow albo nie stosowalas/stosujesz jakis suplementow ziolowych na wzmocnienie plodnosci?
Może z dwa razy w życiu zdążył mi się taki długi cykl. Nigdy nie brałam hormonów i nie stosuje żadnych suplementów :(
 
Rozwiązanie
Do góry