reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie podobnie :) Słońce mam tylko rano w sypialni i w kuchni. Potem okna są otwarte. A reszta domu pozasłaniane rolety.
Wczoraj już było tak ciepło, że uruchomiliśmy wiatrak.
Ja mam porównanie, mieszkaliśmy 2 lata temu na 4 piętrze. Tam wiatrak nie był potrzebny..bo on nic nie dawał. Grzało od dachu, grzało słońce w okna od rana do wieczora praktycznie. Teraz na 2 piętrze mamy dużą różnicę :)
Moji teściowej na ostatnim, 3cim piętrze mieszkają, (prawie jak na 4, bo wysoki parter), w takie upały katorgą jest u nich przebywać, także współczuję wszystkim którzy tak mieszkają...
 
reklama
No czerwiec zawitał to i dzieci się rodzą :D
Nie wiem jak u Was, ale na południu Polski pogoda burzowa, ale ciepło jak fiks (no w pokoju mam jak w saunie!) - może mimo wszystko uda się wyjść na spacer :)
Miłego dnia!
 
reklama
Mam pecha mieszkać w miejscu W Gdańsku, które zostało pominięte podczas gdy reszta dookoła została splukana podczas burzy parę dni temu. Dzięki temu mam wielką przyjemność oprócz cierpienia w upalach to mieć potężną alergię, bo pyłki latają jak szalone :D już nie mogę się doczekać porodu a z drugiej strony myśląc, że miałby odbyć się w takich temperaturach jestem przerażona!
 
Do góry