reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Możliwe że masz zastój moczu w nerce, powinni usg zrobić
Dziewczyny, obudzilam sie z bole nerki prawej :// w szpitalu mi tylkk krew pobrali, a moczu nikt nie robil. Zaczynam sire martwic :(( ja juz nie wiem co mam robic najpierw ppdbrzusz, a teraz prawa nerka, nie chce wracac do szpitala :(((
 
reklama
Wzięłam 2 opakowania uroseptu, dopiero antybiotyk (jedna saszetka) załatwił sprawę. Myślę że jak jest "nieliczne" to nie ma tragedii 😉 a jeszcze podpytam, chodzisz do pracy czy na l4?

QUOTE="Mia12345, post: 19031320, member: 194880"]
Ja akurat miałam napisany urospet na recepcie, ale dlatego że razem z antybiotykiem. Myślę że powinien być dostępny bez recepty bo to są tabletki ziołowe 🙂 ale ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza rodzinnego żeby Ci powiedział w jakich ilościach go stosować i czy jest w Twoim przypadku wskazany bo wiadomo jak to w ciąży- bezpieczniej po konsultacji ze specjalista 🙂😉 życzę dużo zdrówka 🙂
[/QUOTE]
 
Wzięłam 2 opakowania uroseptu, dopiero antybiotyk (jedna saszetka) załatwił sprawę. Myślę że jak jest "nieliczne" to nie ma tragedii 😉 a jeszcze podpytam, chodzisz do pracy czy na l4?

QUOTE="Mia12345, post: 19031320, member: 194880"]
Ja akurat miałam napisany urospet na recepcie, ale dlatego że razem z antybiotykiem. Myślę że powinien być dostępny bez recepty bo to są tabletki ziołowe 🙂 ale ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza rodzinnego żeby Ci powiedział w jakich ilościach go stosować i czy jest w Twoim przypadku wskazany bo wiadomo jak to w ciąży- bezpieczniej po konsultacji ze specjalista 🙂😉 życzę dużo zdrówka 🙂
[/QUOTE]
Nie pracuje. Uczę się weekendowo :)
 
Ja miałam na początku ciąży liczne bakterie ale gin kazał zrobić posiew o brak żurawit, odkąd biorę to wszystko się unormowało. Tylko pH mam za wysokie więc znów muszę powtórzyć 😕
 
Ja miałam na początku ciąży liczne bakterie ale gin kazał zrobić posiew o brak żurawit, odkąd biorę to wszystko się unormowało. Tylko pH mam za wysokie więc znów muszę powtórzyć 😕
Zrobiłam badanie ogólne moczu i posiew moczu w innym laboratorium. To wynik pierwszego już mam o dziwo tak jak był ślad białka to nagle nie ma . Fosforany tak jak były tak nagle nie ma . Ph miałam 7.5 teraz już 6 . A we wtorek robiłam w innym laboratorium A w tym drugim wczoraj i taka zmiana nagle. Ale staram się dużo wody pić i jem żurawinę i wodę z cytryną piłam. I aż jestem w szoku że taka różnica po 2 dniach . Fakt że bakterie nadal mam . Nablonki okrągłe też miałam 0-1 I teraz też nagle ich nie ma . Ogólnie w środę mam wizyte u ginekologa więc pewnie raczej bez jakiegoś leku się nie obejdzie. Trudno się mówi 🤣
 
Zrobiłam badanie ogólne moczu i posiew moczu w innym laboratorium. To wynik pierwszego już mam o dziwo tak jak był ślad białka to nagle nie ma . Fosforany tak jak były tak nagle nie ma . Ph miałam 7.5 teraz już 6 . A we wtorek robiłam w innym laboratorium A w tym drugim wczoraj i taka zmiana nagle. Ale staram się dużo wody pić i jem żurawinę i wodę z cytryną piłam. I aż jestem w szoku że taka różnica po 2 dniach . Fakt że bakterie nadal mam . Nablonki okrągłe też miałam 0-1 I teraz też nagle ich nie ma . Ogólnie w środę mam wizyte u ginekologa więc pewnie raczej bez jakiegoś leku się nie obejdzie. Trudno się mówi 🤣
Pewnie gin coś przepisze:), a tymczasem żurawinę jedz :). Ja wyniki moczu ok, ale w cytologia mi wyszedł stan zapalny 🤨🤔, a dziwne bo nic mnie nie boli, ani żadnych innych dziwnych dolegliwości.
Maluszek rośnie waży 257 gram w 18 tygodniu, moj gin mówił, że norma. Kopie zwłaszcza po jedzeniu :). Waga nadal na minusie, więc jestem dobrej myśli, że i tym razem dużo nie przytyje. Połówkowe mam 7 lutego i też wierzę, że nadal wszystko będzie dobrze.
Miłego dnia mamusie.
A powiedzcie mi czy wybieracie już imię?
Ja póki co zostawiłam to na później, bo nic mi się nie podoba ;).
 
Pewnie gin coś przepisze:), a tymczasem żurawinę jedz :). Ja wyniki moczu ok, ale w cytologia mi wyszedł stan zapalny 🤨🤔, a dziwne bo nic mnie nie boli, ani żadnych innych dziwnych dolegliwości.
Maluszek rośnie waży 257 gram w 18 tygodniu, moj gin mówił, że norma. Kopie zwłaszcza po jedzeniu :). Waga nadal na minusie, więc jestem dobrej myśli, że i tym razem dużo nie przytyje. Połówkowe mam 7 lutego i też wierzę, że nadal wszystko będzie dobrze.
Miłego dnia mamusie.
A powiedzcie mi czy wybieracie już imię?
Ja póki co zostawiłam to na później, bo nic mi się nie podoba ;).
Mam już wynik posiewu. Dobrze że zrobiłam bo wyszła bakteria e coli. Cóż bywa . W środę lekarz to na pewno dostanę antybiotyk . Ważne że wiem co to jest i że da się leczyć.
 
Postanowiłam się odezwać przed świtami miałam robioną biopsję kosmówki wyniki odebrałam 18.12 potwierdzony Zespół Turnera, dziś miałam USG polowkowe na którym lekarz miał zwrócić uwagę na serduszko nerki i inne parametry. Wyszłam i poczułam ulgę na chwilę obecną wszystko jest dobrze. Jest to 20 tydzien i 1 dzień malutka waży 480 g.
 
Pewnie gin coś przepisze:), a tymczasem żurawinę jedz :). Ja wyniki moczu ok, ale w cytologia mi wyszedł stan zapalny [emoji2955][emoji848], a dziwne bo nic mnie nie boli, ani żadnych innych dziwnych dolegliwości.
Maluszek rośnie waży 257 gram w 18 tygodniu, moj gin mówił, że norma. Kopie zwłaszcza po jedzeniu :). Waga nadal na minusie, więc jestem dobrej myśli, że i tym razem dużo nie przytyje. Połówkowe mam 7 lutego i też wierzę, że nadal wszystko będzie dobrze.
Miłego dnia mamusie.
A powiedzcie mi czy wybieracie już imię?
Ja póki co zostawiłam to na później, bo nic mi się nie podoba ;).
My mamy narazie 3 typy ale lista się zmienia :)
 
reklama
Do góry