reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
liliti,
chwala bogu, ze wszystko jest dobrze. mialas tu niezle mentalne wsparcie. chyba kazda z nas jeszcze przed zasnieciem o tobie myslala. ;-)
 
witam ponownie ja wstalam standardowo przed 7 zjadlam sniadanie na chwile weszlam na forum i odlot i znowu poszlam spac jak zwykle:) i niedawno wstałam pogoda widze ze słoneczna ale pewnie zimno jest:(

liliti- Bóg czuwa nad Tobą i Sonią wszystko bedzie ok zobaczysz malutka bedzie duża i silna jak sie urodzi

gosiagro- moja koleżanka brała te leki co Ty do 36 tyg ciązy jak skonczyl sie ten tydzien odstwili lek i od razu dostała skurcze cała noc sie męczyła pojechała na nastepny dzien do szpitala ale troche jej przeszło po zajeciach w szkole rodzenia znowu ja złapało poszla na ktg a tam skurcz za skurczem zostawili ja na oddziale i lezała tam tydzien jeszcze bo powstrzymywali skurcze bo synek był malutki dali sterydy na wzrost kroplówki i w 37 zrobili jej cersarkę bo maly byl posladkowo ułozony, wierze ze dasz rade tez wytrzymać czego sie nie robi dla maluszka:) i dużo zdówka dla Ciebie i dla męża

lasposa- karo robiła sesję
 
A ja zaczynam pranie ciuszków Julki :D Właśnie pierze się pierwsza część, jak starczy miejsca na suszarce to dzisiaj jeszcze jedno wstawię... Szczególnie, że dzisiaj we Wrocławiu jest słonecznie więc pranko szybko wyschnie :D
Część rzeczy muszę poprać ręcznie, najbardziej zastanawiam się jak powiesić takie maciupkie skarpetki ;) bo spinaczy nie posiadam (chyba że się zaopatrzę na ten cel).
ja tez jak pralam skarpeteczki to zastanwiałam sie jak je powiesic ale porozkladałam na suszarce je na innych ciuszkach i slicznie powysychały:)
 
:-) Witajcie laseczki

Wstałam po 10 tej,ale tej nocy nie spałam dobrze. W sumie to jestem wystraszona ,niewiem czydzwonic do gina czy jeszcze poczekac troche .

Brzuch mnie tak bolał cała noc :-( jak na @ i w sumie teraz rano tez troche,ale czuje,ze przechodzi. Czy to moze byc wina mojego wczorajszego goracego prysznica? Kurcze sama juz niewiem.​

Paula tak ci współczułam tego lezenia,ze teraz sama chyba bede leżeć jak nie gorzej.:baffled:
 
jestem z Rusocina ( w stronę Dolska ) a co do lekarza to Adamski, jestem na prawde zadowolona:)
a ciebie kto prowadzi?
A pana Adamskiego mialam przyjemnosc poznac w szpitalu...bo na poczatku ciazy wyladowalam w szpitalu i bylo podejrzenie ciazy poza macicznej:( Ja chodze do doktora Szymoniaka,jestem zadowolona:)
Dokladnie na kiedy masz termin? masz juz jakies skracanie szyjki lub cos? pytam bo niechce mi sie juz wertowac tych wszystkich stron hihi:)
 
:-) Witajcie laseczki



Wstałam po 10 tej,ale tej nocy nie spałam dobrze. W sumie to jestem wystraszona ,niewiem czydzwonic do gina czy jeszcze poczekac troche .​

Brzuch mnie tak bolał cała noc :-( jak na @ i w sumie teraz rano tez troche,ale czuje,ze przechodzi. Czy to moze byc wina mojego wczorajszego goracego prysznica? Kurcze sama juz niewiem.​

Paula tak ci współczułam tego lezenia,ze teraz sama chyba bede leżeć jak nie gorzej.:baffled:
oj widzisz
jeśli prysznic byl mocno gorący to mogło to miec jakis wpływ polez i zobacz jesli nie przejdzie to zadzwon do lekarza wez sobie nospe i odpocznij:)


paulka- ja tez mam wrażenie ze brzuch mi opadł jakoś zreszta od poczatku mialam nisko brzuch zreszta juz pisałm o tym kiedys i przez ostatni tydzien nic mi nie przybrało nadal 106 cm we wtorek wizyta wiec zobaczymy czy cos dalej sie posunelo czy stoi w miejscu

a moja mala kokoszka tak harcuje w brzuszku ze juz mnie caly boli chyba jakies szpagaty ćwiczy:) hi hi

hefi- nie ma za co:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewelo moze warto zadzwonic do lekarza? z tego co slyszalam to niedobrze jak boli brzuch jak na @ i do tego sa skurcze.... Bedziesz spokojniesza jak zadzwonisz, lub moze cie wezwie na kontrole
 
Do góry