reklama

Czerwiec 2010

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez gosiagro, 23 Wrzesień 2009.

1. gosiagro

gosiagro Mama czerwcowa 2010

Witam i czekam na przyszłe czerwcowe mamusie:))

2. scorpioniczkaa

scorpioniczkaa Fanka BB :)

Ja też jestem przyszła mamą czerwcową :-) Dowiedziałam się wczoraj i tak naprawdę nie mogę uwierzyć. jestem bardzo szczęśliwa. i Czekam na więcej mam czerwcowych.

3. reklama
  4. gosiagro

Witaj scorpioniczka!!

W koncu się kogoś doczekałam:)) niestety nie wiem jak założyć pod forum Czerwiec 2010 dlatego narazie jest wątek:)
    jak się czujesz??? ja już wiem od tygodnia o ciąży,:)) mam nadzieje, że wszystko bedzie ok bo bardzo niedawno poronilam, 2 sierpnia mialam zabieg:-( ale jestem dobrej myśli.
    Życze nam obyśmy sobie tutaj 8 m-cy spokojnie przeżyły:)
    Pozdrawiam

5. ewcia7

ewcia7 Fanka BB :)

Ja również się witam. Mam nadzieję, że będę mogła być czerwcową mamusią :) Ciążę mam potwierdzoną jedynie przez test ciążowy. Pozdrawiam

6. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

witajcie zakladam ten watek bo wg moich obliczen bede miala termin na 01.06 !!! zapraszam reszte mamusiek...

Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2009
  7. gosiagro

Witaj Mama Mikołaja!

ja tez mam temin na 01.06:)) jest już nas 3 na wątku poniżej, także zapraszamy:)

8. gosiagro

Witaj Ewcia7!

Gratuje i witamy w naszym gronie:-D super, że jest nas więcej!

9. mama mikolaja

no witaj wlasnie zobaczylam ze sa juz takie watki i niewiem jak go usunac ha
    wiec przenosze do was:-):-)

10. reklama
  11. mama mikolaja

witam ja mamusia 2 letniego Mikolaja i czekajaca na....swoje drugie szczescie wg moich obliczen to 01.06 !!!!

12. Mélodie

Mélodie Fanka BB :)

Uwaga! Kolejna czerwcowa mama ;) Najlepsze jest to, że przez ostatnie dwa tygodnie byłam pewna, że będę majową mamą xD

Poleć forum