reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Czerwiec 2010

reklama

scorpioniczkaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też jestem przyszła mamą czerwcową :-) Dowiedziałam się wczoraj i tak naprawdę nie mogę uwierzyć. jestem bardzo szczęśliwa. i Czekam na więcej mam czerwcowych.

gosiagro

Mama czerwcowa 2010
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witaj scorpioniczka!!

W koncu się kogoś doczekałam:)) niestety nie wiem jak założyć pod forum Czerwiec 2010 dlatego narazie jest wątek:)
jak się czujesz??? ja już wiem od tygodnia o ciąży,:)) mam nadzieje, że wszystko bedzie ok bo bardzo niedawno poronilam, 2 sierpnia mialam zabieg:-( ale jestem dobrej myśli.
Życze nam obyśmy sobie tutaj 8 m-cy spokojnie przeżyły:)
Pozdrawiam

ewcia7

Zaangażowana w BB
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Ja również się witam. Mam nadzieję, że będę mogła być czerwcową mamusią :) Ciążę mam potwierdzoną jedynie przez test ciążowy. Pozdrawiam

gosiagro

Mama czerwcowa 2010
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witaj Mama Mikołaja!

ja tez mam temin na 01.06:)) jest już nas 3 na wątku poniżej, także zapraszamy:)

gosiagro

Mama czerwcowa 2010
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witaj Ewcia7!

Gratuje i witamy w naszym gronie:-D super, że jest nas więcej!

reklama

Mélodie

Fanka BB :)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Uwaga! Kolejna czerwcowa mama ;) Najlepsze jest to, że przez ostatnie dwa tygodnie byłam pewna, że będę majową mamą xD

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
AniolekBB Staramy się 1417
styna26 Dzieci urodzone w czerwcu 2013 34401
A Dzieci urodzone w 2012 roku 1
rruurrkkaa Dzieci urodzone w czerwcu 2012 63270

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry