reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witaj Melodie,

ja w sumie też jestem 31 maj, ale częsciej jednak wychodziło mi 1 czerwiec:-D
czy wiecie może dziewczyny jak założyc podforum tak żebyśmy były na głownym a nie na wątku??
Pozdrawiam i wracam do pracy...
 
reklama
Napisałam do amina z zapytaniem czy mogą to dla nas zrobić. Nie widziałam takiej opcji więc pewnie jest zablokowane dla zwykłych uzytkowników ;)

Mi wychodził 29 maj.
 
Ja tez! Ja tez! Wiem od wczoraj :) Orientacyjny termin mam na 8 czerwca, a 7 czerwca 2005roku przyszła na świat moja córka :)
 
dziewczyny to widzę, że juz niezła gromadka się z nas robi:-D
a jak Wasze samopoczucie?? mnie męczą mdłości, na szczęscie jeszcze bez odwiedzin w toalecie:) no i okropna sennosc, ledwie wytrzymuje w pracy, a tu jeszcze 4 godziny:crazy:
 
Admin napisał:

Podforum zostanie na pewno założone. Na razie założcie wątek a z czasem zostanie on przeniesiony do nowopowstałego poddziału.Pozdrawiam

Dziewczyny, ja mam generalnie kaca. Tzn tak się czuję. Jakbym miała mega kaca (tego z morderców) tylko bez bólu głowy. Chce mi się wymiotować i mam ochote na: frytki, zupy (ogórkową, barszcz i grzybową), chodzi za mną pizza z salami.
Dla dziecka rzuciłam palenie, czego też mi czasami brakuje. ;) I czasami mam ochotę na zimnego gingersa co jest niewykonalne.
 
reklama
Mnie czasami głowa boli ale przeważnie już budzę się z ogromnym bólem i trwa on cały dzień. Też takie masz? Bez proszków ciężko..
 
Do góry