reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam drogie mamusie, z miłął chęcią do was chce dołaczyć. Na razie nie byłam jeszcze u lekarza (bedę w przyszły poniedziałek), także na razie ciąża potwierdzona tylko przez test:tak:.
Co do seksu to ja za bardzo nie mam ochoty:-p:cool2:
 
Witam dziewczyny :) Też mam termin na czerwiec 2010 :) Mam nadzieję że mogę się do Was dołączyć. Kalkulatory internetowe wyliczyły mi termin na 9 czerwca. Pozdrawiam serdecznie
 
Witam wszystkie mamuski czerwcowe, ja będę mamą marcową, ale Bardzo mocno 3mam za WAS kciuki i życzę spokojnych i pełnych radości miesięcy:-)
 
Witam drogie mamusie, z miłął chęcią do was chce dołaczyć. Na razie nie byłam jeszcze u lekarza (bedę w przyszły poniedziałek), także na razie ciąża potwierdzona tylko przez test:tak:.
Co do seksu to ja za bardzo nie mam ochoty:-p:cool2:

witajcie ja tez bede czerwcowa mama 2010,termin wg moich obliczen mam na 6 czerwca:-)

Witam dziewczyny :) Też mam termin na czerwiec 2010 :) Mam nadzieję że mogę się do Was dołączyć. Kalkulatory internetowe wyliczyły mi termin na 9 czerwca. Pozdrawiam serdecznie


Witam wszystkie mamuski czerwcowe, ja będę mamą marcową, ale Bardzo mocno 3mam za WAS kciuki i życzę spokojnych i pełnych radości miesięcy:-)

Witajcie :-)
 
Byłam dzisiaj u lekarki, bo mam silne bóle brzucha, a już raz w tym roku poroniłam. Zbadała mnie i potwierdziła ciążę :) Dostałam leki min duphaston, nospę, wit e i asmag, no i dalej mam brać folik i za tydzień się u niej zjawić.
A Wy jak dziewczyny, jak się czujecie? Byłyście już potwierdzić ciążę, a może miała już któraś z Was usg i było coś widać ? :)
Pozdrawiam serdecznie
 
Byłam dzisiaj u lekarki, bo mam silne bóle brzucha, a już raz w tym roku poroniłam. Zbadała mnie i potwierdziła ciążę :) Dostałam leki min duphaston, nospę, wit e i asmag, no i dalej mam brać folik i za tydzień się u niej zjawić.
A Wy jak dziewczyny, jak się czujecie? Byłyście już potwierdzić ciążę, a może miała już któraś z Was usg i było coś widać ? :)
Pozdrawiam serdecznie

Hej Livixin:)
gratuluje potwierdzonej ciązy! Ja byłam u lekarza tydzień temu, czyli był to wtedy 4 tydzien 2 dzień, i widzialam na usg tylko malutką kropeczkę:-D:-D, dostalam też duphaston, ale to ze względu na niedawne poronienie, opróćz tegom oczywiście biorę fiolik i bardzo sporadycznie nospę, jak brzuszek zaboli. Kolejna wizyta za tydzień, już sie mogę się doczekać!! mam nadzieję, ze zobaczę już więcej a może usłyszę serduszko:-D:-D:-D
 
reklama
hej co ja mam powiedziec wizyte mam dopiero na 27.10 !!!!!!!:sorry::confused2:
wy juz wiecie na 100% a ja bede czekac i czekac ale zrobilam juz 3 testy i wszystkie mam dwie kreski , @ nie mam nadal wiec sama sobie potwierdzam swoja ciaze hiiii...no nic wiecej nie moge zrobic....
KOLEZANKI MIESZKAJACE W HOLANDI -bierzecie jakies witamy albo cos podobnego do kwasu foliowego ?? bo kupilam dzis witaminy sobie sama bo nasze polozne mowia ze nic nie potzreba ??? -dziwne w pierwszej ciazy musialam brac dla dobra dziecka a tu nie potrzeba ??
 
Do góry