reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny to widzę, że juz niezła gromadka się z nas robi:-D
a jak Wasze samopoczucie?? mnie męczą mdłości, na szczęscie jeszcze bez odwiedzin w toalecie:) no i okropna sennosc, ledwie wytrzymuje w pracy, a tu jeszcze 4 godziny:crazy:

Ja oprócz wrażliwych sutek, lekko powiększonych piersi, bólu brzucha jak na @ i braku @ to więcej żadnych objawów nie mam.:-)
 
reklama
A kiedy wybieracie się do lekarza? Ja myślę, że poczekam jeszcze z tydzień, tak żeby było już serduszko

Ja byłam juz tydzień temu, a to dlatego, że koniec lipca/początek sierpnia poroniłam:-( widzialam tylko malutką kropeczke:) kolejna wizyta za tydzień:-D już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, ze może też już usłyszę serduszko!!
 
Witam czercóweczki popołudniem:)
ja włąsnie odebralam wyniki, między innymi bety no i wynik bardzo ładny:)) 5597 :-D, zby było tak dalej!
 
ja mam wizyte u poloznej dopiero 27.10 !!!! tyle czasu musze czekac ze szok !! jakis glupi kraj no ale do Pl nie pojade przeciez mam nadzieje ze wszystko bedzie ok !!
uciekam do lozka bo mialam kiepski dzien

Dobrej nocki
 
Melodie- az tak bardzo to mnie ta glowa nie boli. Wczoraj dalam rade bez apapu;-)
Pytanie mam z serii intymnych.. czy kochacie sie teraz normalnie z facetem? Ja jakos sie boje... mimo ze to moje drugie dziecko...

Wizyte u lekarza mam dopiero 19.10. To bedzie 7 tygodni wiec juz bedzie widac serduszko :tak: Nie moge sie doczekac, chyba dopiero wtedy sie troche uspokoje.
 
Żartujesz? Jasne, że tak xD Przez to, że jestem nieco zmieniona jest jeszcze lepiej :p

Pierwszy raz byłam u lekarza jakieś trzy tygodnie temu, wtedy jeszcze nie było widać niczego (nawet o niczym nie miałam pojęcia) tylko niby miałam trzon macicy nieco powiększony, co wydało się dziwne pani doktor. Następnym razem udałam się tam tydzień temu i widac było pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Teraz idę w poniedziałek i będzie widac już wszystko ;)
 
Witam wszystkie mamisue czerwcowe. mam nadzieje, ze te 8 najbliższych miesięcy minie nam bez problemów. Ja swoja pierwszą ciążę przeszłam bez dolegliwości i mam nadzieję, ze tę ciążę zniosę również dobrze. :-)

Ja mam dopiero na 21 ;) Swoją drogą ciekawa data 21,6,2010 ;)

który kalkulator wyliczył ci tak odległą datę???

Melodie- az tak bardzo to mnie ta glowa nie boli. Wczoraj dalam rade bez apapu;-)
Pytanie mam z serii intymnych.. czy kochacie sie teraz normalnie z facetem? Ja jakos sie boje... mimo ze to moje drugie dziecko...

Wizyte u lekarza mam dopiero 19.10. To bedzie 7 tygodni wiec juz bedzie widac serduszko :tak: Nie moge sie doczekac, chyba dopiero wtedy sie troche uspokoje.

Witaj agast22 :-) Mnie tez to intymne pytanie nurtuje, ale pozwalamy sobie na przytulanki, tylko w wersji lajtowej :-) co by maluszka po główce nie stukać. ;-)
 
reklama
Żartujesz? Jasne, że tak xD Przez to, że jestem nieco zmieniona jest jeszcze lepiej :p

Pierwszy raz byłam u lekarza jakieś trzy tygodnie temu, wtedy jeszcze nie było widać niczego (nawet o niczym nie miałam pojęcia) tylko niby miałam trzon macicy nieco powiększony, co wydało się dziwne pani doktor. Następnym razem udałam się tam tydzień temu i widac było pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Teraz idę w poniedziałek i będzie widac już wszystko ;)

Wiesz ja mam termin wcześniej od ciebie o 16 dni i teraz jestem w piątym tygodniu ciąży. Ty powinnas być teraz w trzecim tygodniu , czyli w pierwszym tygodniu od zapłodnienia. Jakoś mi te wizyty u lekarza wyglądają na bardzo naciągane. :eek:Sprawdź czy sobie dobrze termin wyliczyłaś.
 
Do góry